Islamský teror sa stupňuje. Zachráňme európsku civilizáciu!

utok-londyn

Európska verejnosť je opäť v strachu. Multikultúrna Veľká Británia zažíva jeden teroristický útok za druhým. Poslednou obeťou sa stali nevinní obyvatelia Londýna – britského hlavného mesta, ktorému už oficiálne vládne moslimský starosta. Brutalita a bezcitnosť týchto útokov sa stupňuje. Tieto opakujúce sa teroristické útoky v Európe spoločne s brutálnym prenasledovaním a vraždením kresťanov na Blízkom východe sú pre nás veľkým varovaním, že bezhlavá multikultúra a liberalizmus sú cestou do záhuby.   

Sestry Slovenky, bratia Slováci, buďte ostražití a neverte mediálnym klamstvám, očierňujúcim nás pravých vlastencov z Ľudovej strany Naše Slovensko! Pod taktovkou bruselských byrokratov a vlastizradných politikov, ktorí po roku 1989 ovládli Slovensko, sú ohrozené základy našej európskej bezpečnosti a prosperity. Občianska vojna v Sýrii a Islamský štát spoločne s USA a sionistami riadenou vojenskou agresiou proti Iraku a Líbyi spôsobili Európe obrovské sociálne, ekonomické a bezpečnostné problémy.  Práve z tohto dôvodu sa Európska únia v podobe, v akej ju poznáme, blíži k svojmu zániku. Fakty a štatistiky sú neúprosné. Počty kresťanov vo svete klesajú a už čoskoro nás začnú prevyšovať moslimovia. Od takzvanej Arménskej genocídy, keď  Turci zabili približne 1,5 milióna ľudí, dnes čelia kresťania na Blízkom východe tomu najhoršiemu teroru. Znásilňovanie, vraždenie, lúpenie a ponižovanie sú tu na dennom poriadku.

Nenechávajte sa preto manipulovať a klamať prisluhovačmi súčasného zločineckého režimu, ktorí využívajú každú príležitosť manipulovať nás, a to s jediným zámerom: parazitovať na práci a životoch poctivých ľudí!

Pokiaľ rovnako ako my odmietate zločineckú politiku štandardných politikov a Sorosových prisluhovačov tak neváhajte a podporte náš boj za lepšie Slovensko! Pridajte sa k nám alebo  aspoň využite v najbližších voľbách do VÚC jedinečnú príležitosť na zmenu a voľte jedinú skutočnú politickú opozíciu. Spoločne s vami zastavíme plytvanie a rozkrádanie verejných zdrojov a vytvoríme zo Slovenska dôstojné miesto pre život nášho národa a našich detí.

Mgr. Marián Mišún
asistent poslanca NR SR