Naše predvolebné stretnutia lámu rekordy! V Spišskej Novej Vsi prišlo takmer 500 ľudí

Predvolebný míting v Spišskej Novej Vsi
Posledné zo série našich predvolebných stretnutí sa uskutočnilo v Spišskej Novej Vsi, kde sála doslova praskala vo švíkoch a účasť dosiahla takmer 500 ľudí. Rekordné množstvá občanov sa prišli na Mariana Kotlebu pozrieť takmer v každom meste, čo svedčí o tom že podpora Mariana Kotlebu v prezidentských voľbách ďaleko prevyšuje falošné prieskumy verejnej mienky.

Kampaň do prezidentských volieb bola zatiaľ najväčšou, akú sme zažili. Každé jedno stretnutie s občanmi nás nabilo novou energiou a masívna podpora Slovákov ukázala, že hlas pre Mariana Kotlebu v žiadnom prípade nie je strateným, ale práve naopak víťazným hlasom!
Všetkým našim podporovateľom patrí naša srdečná vďaka a vyzývame každého, aby sa nenechal odradiť klamlivými prieskumami. Prestaňme už voliť menšie zlo, ale voľme rozumom a srdcom. Pošlime spoločne Mariana Kotlebu do druhého kola, aby sa všetkým liberálom, zlodejom aj farizejom zatočil svet. Zvoľme si konečne hrdú a zodpovednú hlavu štátu, konečne slovenského prezidenta. Zvoľme Mariana Kotlebu!

Milan Mazurek
poslanec NR SR za ĽS Naše Slovensko