Marian Kotleba: O demontáži štátu. Čítajte viac v novinách ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko - september 2019Začalo to zrušením tzv. Mečiarových amnestií. Pre jedných sa amnestie rušia, pre iných však nie. Darmo sme ako jediná strana upozorňovali, že retrospektívnym rušením amnestií začne proces právnej demontáže ústavného zriadenia Slovenskej republiky. Národ veril tzv. novinárom, a nikto nás nepočúval.

Bolo potrebné Slovensko držať v napätí. Ako z neba im padla vhod vražda mladého novinára a jeho partnerky. Zo všetkých tzv. novinárov sa zo dňa na deň stali nedotknuteľní nadľudia, ktorí môžu všetko. Žiaľ, za novinára sa dnes pokladá ktokoľvek. Stačí sa pozrieť na bulvárne plátky ako Aktuality alebo Denník N. Pravidlá slovenského jazyka im nič nehovoria, štylistika na úrovni žiaka základnej školy, a o obsahu škoda hovoriť. Mnohokrát čistá žumpa. To však nevadilo. Mediálna masáž naberala obrátky. Výsledkom boli zmanipulovaní ľudia na námestiach, vraj za slušné Slovensko. Ako jediná strana sme im vtedy na to neskočili. A ako sa ukázalo, opäť sme mali pravdu! Len za pár mesiacov sa z týchto „slušných“ organizátorov protestov vykľuli agenti mimovládok, pracujúci pre vznikajúcu stranu exprezidenta Kisku.

Príbeh pokračuje prípadom Kočner. Akoby jeden človek dokázal ovládať celý štát, riadiť všetkých tzv. štandardných politikov. V hnoji je namočená vláda rovnako ako veľká časť opozície. Trápny pokus médií namočiť do tohto prípadu aj našu stranu im však nevyšiel.

A tak museli nastúpiť zbrane najťažšieho kalibru. Odsúdenie Milana Mazureka, jedného z najaktívnejších poslancov súčasného volebného obdobia, protislovenské médiá pripravovali dlhodobo. Plytké štvavé články bez akejkoľvek hodnoty, spolu s primitívnymi komentármi na margo Milana Mazureka a našej strany, doslova zaplavovali mediálny priestor, špeciálne internet.

Tzv. novinári, zvyknutí na zasahovanie do vyšetrovania, do nezávislosti súdov a na vynášanie informácií z vyšetrovacích spisov sa snažili zo všetkých síl, len aby nás pred verejnosťou vykreslili v čo najhoršom svetle. A ich deštruktívna práca priniesla ovocie.

Senát Najvyššieho súdu SR odsúdil Milana Mazureka na stratu poslaneckého mandátu a rekordnú pokutu vo výške neuveriteľných 10.000 eur bez akéhokoľvek vecného odôvodnenia! Sudcovia pod tlakom mediálnych lží a propagandy vyniesli bezprecedentný rozsudok, ktorým z vyslovenia názoru urobili zločin. Takto to dopadne, keď súdy a politici začnú riadiť štát tak, aby sa zapáčili protislovenským médiám! Toto je cesta k likvidácii štátu! Zobuďme sa, bratia!

Ing. Mgr. Marian Kotleba
predseda ĽS Naše Slovensko

Čítajte viac v septembrovom čísle Novín ĽS Naše Slovensko:

Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko