Pravda o politike SMERu – vodu kážu, no víno pijú!

1. Predseda vlády Fico aj minister vnútra Kaliňák neustále rozprávajú o tom, že imigrantov na Slovensku nechcú, a že vláda urobí všetko preto, aby Slovensko pred imigrantami uchránila. Aká je pravda?

Pravda je taká, že europoslanci za SMER v apríli aj v septembri 2015 v Európskom parlamente hlasovali za povinné prijímanie imigrantov do štátov Európskej únie, teda aj na Slovensko. Vláda odignorovala obyvateľov Gabčíkova, ktorí v referende rozhodli, že tábor pre imigrantov vo svojej obci nechcú. Vláda tábor v Gabčíkove zriadila, a dnes je v ňom už viac ako 500 imigrantov.

2. Predseda vlády Fico aj minister vnútra Kaliňák neustále rozprávajú o tom, že zaistia bezpečnosť obyvateľstva, a že imigranti nepredstavujú bezpečnostné riziko. Aká je pravda?

Pravda je taká, že vláda nie je schopná ani obnoviť ochranu štátnych hraníc, a tým zabrániť príchodu teroristov. Brutálna vražda matky troch detí v Polomke je dôkazom toho, že v súčasnosti polícia nevie ochrániť slušných ľudí ani pred agresívnymi Cigánmi, a preto je naivné si myslieť, že by dokázala ochrániť ľudí pred vysoko organizovanými teroristickými skupinami. Len pred pár dňami celý svet pri útokoch v Paríži zistil, kam takáto falošná politika vlády môže viesť. Navyše, slovenskí policajti slúžiaci v imigračných táboroch nemôžu mať strelné zbrane – majú len obušky a slzný plyn.

3. Predseda vlády a predseda strany SMER Róbert Fico 7. septembra tohto roku vyhlásil, že nedopustí vytvorenie americkej vojenskej základne na území Slovenskej republiky. Aká je pravda?

Pravda je taká, že od vyhlásenia Róberta Fica prešli len dva mesiace a už sa ukázalo, že to bolo čisté klamstvo s cieľom získať hlasy do volieb. Dňa 12. novembra 2015 totiž 74 poslancov SMERu v Národnej rade odhlasovalo vytvorenie vojenskej základne NATO v Bratislave!

Všetky tieto príklady ukázali na obrovský rozdiel medzi vyhláseniami a skutkami predstaviteľov SMERu. Oni totiž len čakajú na to, ako dopadnú parlamentné voľby v marci 2016. A ak bude SMER znova vládnou stranou, tak Slovensko naplno otvoria pre imigrantov aj pre amerických vojakov a ich základne. Naozaj chcete toto pre seba a svoje deti?