Poslanecký klub ĽS Naše Slovensko sa v hlasovaní o rozšírení NATO ako jediný vzoprel americkému imperializmu

14.6.2016 sa v NR SR rozhodovalo o tom, či Slovensko podporí prijatie Čiernej Hory do zločineckého paktu NATO. Prijatie do paktu, kde sa všetci členovia podriaďujú imperialistickej politike a vojnovej agresii Spojených štátov amerických. Poslanci za ĽS Naše Slovensko vyslovili nesúhlas s navrhovaným prijatím Čiernej Hory do NATO vzhľadom k tomu, že ani v Čiernej Hore nerozhodli o pristúpení do tejto teroristickej organizácie občania v referende, ale skorumpovaní parlamentní politici, ktorí podviedli svojich voličov!

To, že rozšírenie zločineckej organizácie NATO podporili takmer všetci poslanci zo SMERu a MOST-HÍD neprekvapí snáď už nikoho. Zradcovská politika týchto strán je už štandardom. Prekvapujúco však hlasovali poslanci za klub SME RODINA Borisa Kollára. Títo sa hlasovania len zbabelo zdržali. Suverénne najväčším sklamaním však bolo hlasovanie poslancov zo Slovenskej národnej strany, kde prakticky všetci hlasovali za rozšírenie NATO. A to aj napriek tomu, že neformálne sa všetci tvária ako odporcovia NATO. SNS tak znovu ukázala falošnosť svojej národnostnej politiky. Reči majú síce pekné, ale pri hlasovaní sa správajú ako poslušní agenti zahraničných mocností.

hlasovanie-nato

 

Do rozpravy v NR SR sa vzhľadom k závažnosti preberanej témy prihlásili viacerí poslanci Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorí sa k téme rozšírenia zločineckej organizácie NATO vyjadrili z viacerých perspektív.