Na zločinecké bombardovanie Juhoslávie vojskami NATO nikdy nezabudneme!

bombardovanie-srbskaDnes – 24. marca uplynulo už 18 rokov od vojnového zločinu, na ktorý nesmieme nikdy zabudnúť. V tento deň vojská Severoatlantickej aliancie (NATO) pod vedením USA začali bombardovať Juhosláviu – kresťanský slovanský štát, ktorý nikdy nezaútočil na žiadny z členských štátov NATO. Napriek tomu sa stal tento štát, ktorý obýva aj viac ako 50-tisíc Slovákov, obeťou bezprecedentnej agresie.

Pri bombardovaní Juhoslávie zavraždilo NATO viac ako 5 000 civilistov! Z toho 1 200 detí! Zničilo 430 škôl, 125 tovární, 77 mostov, 44 televíznych vysielačov, 110 nemocníc a 365 kultúrnych pamiatok. Zločinci z NATO sa dokonca neštítili zničiť či poškodiť 60 kresťanských pravoslávnych kostolov

Útok na Juhosláviu bol ukážkovým príkladom porušenia medzinárodného práva. NATO  totiž porušilo Chartu OSN (akcia nebola odsúhlasená OSN), Ženevskú konvenciu o vedení vojny (útočilo sa aj na civilné ciele a používalo strelivo s ochudobneným uránom), ako aj vlastný základný dokument, ktorý hovorí, že NATO môže zaútočiť len na ten štát, ktorý ohrozuje členský štát NATO, čo Juhoslávia nerobila.

Hoci má dnes NATO plné ústa toho, ako bojuje proti medzinárodnému islamskému terorizmu, v skutočnosti práve pri útoku na Juhosláviu, ukázalo svoju pravú tvár. NATO otvorene podporilo islamských teroristov z albánskej UCK v ich iredentistickom boji proti kresťanským Srbom! Vďaka nim na troskách Juhoslávie vznikol kriminálny štát Kosovo, ktorý je praktickým príkladom moslimskej expanzie v Európe.

ĽS Naše Slovensko si je vedomá týchto faktov, a preto presadzuje vystúpenie Slovenskej republiky zo zločineckej organizácie NATO! V tejto veci sme spustili petíciu za vyhlásenie referenda o vystúpení Slovenska z NATO.

Petičný hárok za vypísanie referenda o vystúpení z NATO nájdete TU.