VIDEO: Navštívili sme imigrantské getá. Pozrite si desivý reálny dokument o rozklade Európy

Dokumentárny film Stratená Európa

Európa čelí masívnej invázii imigrantov, ktorí nenávratne ničia jej tvár. Pohľad na kedysi kvitnúce mestá, ktoré v súčasnosti obsadili neprispôsobiví moslimskí a africkí imigranti, je tragický. Je ich stále viac a sú čoraz trúfalejší a agresívnejší. Do niektorých mestských štvrtí sa neodváži vstúpiť už ani polícia. Expanzii imigrantov v týchto mestách sa už nemá kto postaviť na odpor, pretože z domácich mužov a chlapcov sa čoraz viac stávajú zženštilí homosexuáli, ktorí trávia viac času v butikoch a kaviarničkách ako pri knihe či športe…

Západná Európa je už naozaj stratená. Je len otázkou času, kedy imigranti z cudzích kultúr ovládnu doslova celé krajiny, ktoré postupne pretvoria na svoj obraz. Delegácia Ľudovej Strany Naše Slovensko na čele s poslancom NR SR Milanom Mazurekom sa o tom bola presvedčiť na vlastné oči. Postupne navštívili niekoľko miest západnej a severnej Európy, aby Vám mohli sprostredkovať reálny necenzurovaný pohľad na krutý život v týchto mestách. Pozrite si náš dokumentárny film Stratená Európa a šírte tieto informácie ďalej. Nech sú mementom a budíčkom pre všetkých slušných ľudí, ktorým ešte záleží na záchrane našej slovenskej vlasti.

PRILOŽTE AJ VY RUKU K ZÁCHRANE SLOVENSKA! ZDIEĽAJTE TENTO FILM NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH.

V prípade, ak máte pomalšie internetové spojenie a film Vám nenačítava, tak si ho môžete pozrieť aj na necenzurovanej ruskej sociálnej sieti VKontakte prostredníctvom tohto odkazu.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko