Prejav predsedu ĽS Naše Slovensko Mariana Kotlebu k výročiu Dňa boja za slobodu a demokraciu

Slováci a Slovenky, občania Slovenskej republiky!

    17. novembra 2015 si pripomíname 26. výročie tzv. Nežnej revolúcie. Udalosti, ktorá nám mala priniesť slobodu, demokraciu a prosperitu. V skutočnosti sme však svedkami rozvratu našej vlasti a zrádzania národných záujmov, čo dokazuje stav celej spoločnosti, ako i udalosti posledných dní!

    Slovenský priemysel je minulosťou. Poľnohospodárstvo sa nachádza v troskách. Za elektrinu, teplo i vodu platíme cudzincom. Čoraz viac obyvateľov sa nachádza na hranici chudoby. Na druhej strane sa vytvára neskutočne bohatá veľmi úzka vrstva, zložená z privatizérov a iných zlodejov. Banky sú v zahraničných rukách. Väčšina národa je cez úvery a hypotéky v ich otroctve. Kedysi špičkové zdravotníctvo sa zmenilo na obchod so zdravím a z pacienta sa stalo číslo v poradovníku.

    O zahraničnej politike Slovenska nemôžeme ani hovoriť. Od prevratu v 89om, ktorého výročie si dnes pripomíname, nás všetky vlády postupne podriaďovali cudzím záujmom!

    Neprešiel ani týždeň, čo 115 poslancov Národnej rady Slovenskej republiky zradne hlasovalo za vytvorenie vojenskej základne NATO na našom území! Cudzí vojaci z USA a ďalších štátov NATO budú v Bratislave plánovať vojenskú okupáciu Slovenska, ktorá môže začať kedykoľvek, keď o tom rozhodne Veľký brat z Washingtonu.

    Trvalá prítomnosť zahraničných vojsk NATO na Slovensku je tiež nebezpečným priblížením sa k 21. augustu 1968, kedy k nám vtrhli vojská Varšavskej zmluvy. Aj vtedy sa našli zradcovia, ktorí týchto okupantov pozvali a vítali.

   Nasadenie amerických vojakov na základni v Bratislave spraví zo Slovenska terč pre rôzne teroristické skupiny! Ak nechceme skôr či neskôr trpieť tak, ako dnes trpia Francúzi po útokoch v Paríži, musíme čím skôr vystúpiť zo zločineckej organizácie NATO a vyhlásiť vojenskú neutralitu!

   Dnes vláda opäť slúži cudzincom! Pred rokom 1989 sme poslušne plnili príkazy z Moskvy, dnes plníme ešte poslušnejšie príkazy z Bruselu a Washingtonu!

   Aj v dôsledku toho Slovensko dnes čelí najväčšej hrozbe vo svojich dejinách – masívnemu prílivu nebezpečných imigrantov z Ázie a Afriky! Smerácka vláda sa tvári, že nás chce pred nimi ochrániť. V skutočnosti im ale otvára dvere a dláždi tak cestu terorizmu, ktorý už čoskoro môže zaplaviť naše ulice tak, ako je to dnes vo Francúzsku, Veľkej Británii či iných krajinách západnej Európy.

    Boli to práve europoslanci za stranu SMER-SD, ktorí v apríli aj v septembri tohto roku v Európskom parlamente hlasovali za povinné prijímanie imigrantov do štátov Európskej únie, teda aj na Slovensko.

    Bola to práve vláda SMERu, ktorá odignorovala obyvateľov Gabčíkova, ktorí v miestnom referende úplne demokraticky rozhodli, že tábor pre imigrantov vo svojej obci nechcú. Vláda napriek referendu tábor pre imigrantov v Gabčíkove zriadila. Dnes je v ňom ubytovaných už niekoľko stoviek neeurópskych imigrantov!

    Namiesto toho, aby vláda SMERu-SD dôsledne chránila štátne hranice Slovenskej republiky, vyhovára sa na to, že dočasné obnovenie hraníc musí schváliť Brusel. Boli to však poslanci vládneho SMERu-SD, ktorí hlasovali za vstup Slovenska do Európskej únie, ako aj za tzv. Lisabonskú zmluvu, ktoré nás načisto obrali o našu štátnu samostatnosť a suverenitu, a teda aj o právo riadiť náš štát!

   Ľudová strana Naše Slovensko preto považuje členstvo v Európskej únii a NATO, ako aj súhlas s prítomnosťou akýchkoľvek cudzích vojsk či imigrantov na Slovensku za vlastizradu!

Slováci a Slovenky, občania Slovenskej republiky!

    Pri príležitosti dňa boja za slobodu a demokraciu je nanajvýš potrebné, aby sme sa zobudili a prestali veriť sladkým rečiam politikov, ktorí nás už viac než štvrťstoročie klamú a podvádzajú! Je najvyšší čas prestať veriť tým, ktorí Slovensko zdevastovali a rozkradli to, čo naši predkovia krvopotne vybudovali! Dnes tí, ktorí Slovensko vytvárali, sú odkázaní na žobrácke dôchodky, a tí čo nikdy nepracovali, si žijú ako prasce v žite.

Slováci a Slovenky!

    Zastavme likvidáciu našich rodín, nášho hospodárstva a našej slobody. Postavme sa proti všetkým tým zradcom, zlodejom a vrahom, ktorí neslúžia záujmom Slovensku a jeho obyvateľov, ale záujmom Európskej únie a USA! Postavme sa všetci spoločne za našu budúcnosť – za Boha, za národ a za naše deti tak, aby sme raz pred nimi nemuseli hanbiť!