POZOR! EÚ vyčlenila takmer 80 miliónov eur na propagandu na podporu imigrácie. Mimovládky už pripravujú projekty

Európska únia pripravuje ďalšiu politickú mega kampaň na podporu imigrácie a rodovej rovnosti. Zistili sme, že na novú vlnu proimigrantskej propagandy je v rámci EÚ vyčlenených na roky 2018 – 2020 až 77 miliónov eur (o detailoch projektu sa dočítate tu).

Tieto peniaze, ktoré sa dajú získať formou grantu, sú obrovským lákadlom aj pre agentov z mimovládneho sektora na Slovensku. Z našich zdrojov sa nám podarilo zistiť unikátnu informáciu, že predstavitelia Platformy mimovládnych rozvojových organizácií na Slovensku už začali hľadať partnerov a oslovovať programátorov na získanie grantu za 7 miliónov eur. Ich cieľom je vytvoriť počítačovú a mobilnú hru zameranú na podporu imigrácie. V rámci pripravovaného projektu však samozrejme nechýbajú ani plány na sprievodnú reklamnú kampaň, „vzdelávacie“ aktivity (vymývanie mozgov) na školách a spoluprácu s ďalšími mimovládnymi organizáciami. Všetky tieto aktivity by mali byť realizované hravou a atraktívnou formou, aby dokázali vymyť mozgy čo najviac deťom a dospelým.

Tento projekt netreba brať na ľahkú váhu, pretože Platforma mimovládnych rozvojových organizácií nie je žiadna amatérska organizácia. Práve naopak, jedná sa o profesionálov, ktorí združujú napríklad nadáciu Pontis, Centrum pre európsku politiku, Nadáciu Milana Šimečku ale aj množstvo kresťanských neziskových organizácií, napr. Slovenskú katolícku charitu, Evanjelickú diakoniu, atď. Je možné, že mnohé z týchto mimovládnych organizácií ani netušia, v akých politických oblastiach sa ich rodičovská platforma angažuje. Alebo to vedia, ale vďaka vidine miliónových kšeftov z EÚ to prehliadajú. Propagovať imigráciu a ešte za to dostať zaplatené milióny eur musí byť pre liberálov predsa hotový raj.

Aj tento príklad poukazuje na absurdnosť doby, v ktorej žijeme. Na liečbu chorých detí na Slovensku nie sú peniaze, a tak musia zúfalí rodičia zbierať plastové vrchnáky z fliaš. Avšak milióny eur na tvorbu nezmyselných počítačových hier propagujúcich imigráciu z Afriky sa nájdu bez problémov. Nejde však o náhodu, ale o hlboko premyslenú taktiku. Keby zodpovední predstavitelia slovenskej vlády a EÚ chceli, tak by tie desiatky miliónov eur dokázali presmerovať na pomoc pôvodným obyvateľom prostredníctvom jedného rýchleho presunu v rozpočte. Ale neurobia to, pretože prílev imigrantov je jednoducho väčšia priorita. Potrebujú nahradiť pôvodné európske obyvateľstvo a premiešať ho do beztvárnej masy bez identity, ktorú budú môcť ľahko ovládať.

Dúfajme, že slovenskí agenti z mimovládok niekoľkomiliónový grant na propagandu imigrácie nedostanú. Ak sa západné krajiny vybrali cestou zániku, je to ich vec. Slovensko ich nasledovať nemusí. Chráňme si, čo je naše.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko