Minister vnútra SR odzbrojuje políciu, aby nemohla účinne zasiahnuť proti imigrantom!

Všetci vieme, že imigranti prichádzajúci už aj na Slovensko, sú ohromným bezpečnostným rizikom. Svojou agresivitou, nerešpektovaním našich zákonov a spoločenských noriem, drzým dožadovaním sa toho, čo právom patrí len našim občanom a napokon aj exotickými chorobami, ohrozujú každého z nás. Preto je celkom na mieste, ak polícia stráži tábory, v ktorých žijú, a to s patričnou výzbrojou, aby mohla v prípade potreby tvrdo zasiahnuť a ochrániť tak našich občanov pred tým najhorším. Žiaľ minister vnútra SR koná úplný opak! Podľa našich informácií, musia všetci policajti na začiatku služby v imigrantských táboroch (napr. v Gabčíkove), povinne odovzdať svoje strelné zbrane, ktoré inak bežne nosia pri sebe!

url

Ponechať si môžu len slzné spreje a obušky! Teda nástroje, ktoré im v prípade konfliktov a nepokojov, akých sme boli sme svedkami len nedávno v táboroch v Maďarsku či Nemecku, nijako nepomôžu.

Minister vnútra SR si evidentne cení viac životy výtržníkov, kriminálnikov a cudzích votrelcov, ako životy našich policajtov. V mene ochrany imigrantov, v mene toho, aby sa im náhodou niečo pri policajnom zásahu nestalo alebo aby neboli pobúrení pištoľami za opaskom policajtov, je minister vnútra SR ochotný obetovať životy a zdravie mužov, ktorí nasadzujú vlastný krk na to, aby nás ochránili pred nebezpečnými imigrantmi!

Je absurdné a bezprecedentné, keď takto odzbrojuje silové zložky nášho štátu, a to práve tam, kde by mal ich silu a údernosť naopak výrazne posilniť. Veď kto nás bude chrániť, keď do ulíc našich miest a dedín vyrazia imigranti, začnú rabovať, kradnúť, biť či znásilňovať naše ženy? Je len otázkou času, kedy sa stane niekto z nás obeťou agresívneho imigranta, mysliaceho si, že si u nás môže vziať všetko na čo má chuť a my to musíme len ticho strpieť. V tom prípade ale budú niesť zodpovednosť nie policajti, plniaci si svoje neľahké povinnosti, ale minister vnútra SR, ktorí týchto policajtov odzbrojil a vydal ich, ale aj nás, napospas imigrantom!

Toto hanebné správanie ministra vnútra SR, urážajúce každého slušného policajta, táto zrada Policajného zboru vládou, je o to zarážajúcejšia, keď sa pozrieme na výzbroj a výstroj policajných jednotiek, ktoré vláda nasadzuje proti svojim politickým oponentom. Keď sa nedávno členovia a sympatizanti Ľudovej strany Naše Slovensko pokúsili dostať na svoje riadne ohlásené verejné zhromaždenie proti príchodu imigrantov do Gabčíkova, minister vnútra SR proti nim nasadil všetko. Po zuby ozbrojené špeciálne jednotky kukláčov či vodné delo boli len malou ukážkou toho, čo všetko je schopný minister vnútra SR použiť, ak ide o potlačenie jedinej skutočnej opozície v tomto štáte. Ak však ide o nebezpečných imigrantov, tu je schopný ponížiť vlastných mužov a vziať im aj to, čo má bežne pri sebe každý, dokonca aj obyčajný dopravný policajt!

Odzbrojovanie polície strážiacej tábory imigrantov, preto nie je ničím iným ako nebezpečným hazardom so životmi policajtov, ako aj všetkých slušných občanov Slovenska! Hazardom vlády, pre ktorú sú opäť raz prednejšie cudzie záujmy, ako Slovensko a jeho občania!