Marian Kotleba: O ochrane života

To, že západné krajiny, najmä Veľká Británia a Francúzsko, sú vzhľadom na ich mieru spoločenskej degenerácie takmer naisto stratené, vedia okrem liberálov už všetci.

Multikultúrne znásilňované Európanky, horiace policajné autá, či minarety namiesto kostolných veží, sú smutnou realitou západu v čoraz väčšej miere. Do toho stupňujúca sa homo a LGBT propaganda, zosmiešňovanie tradičných kresťanských hodnôt, relativizácia ľudského života, či odoberanie detí rodičom, ktorí sa tejto apokalypse nechcú len nečinne prizerať. Mnohí by si mohli povedať, že horšie to už ani nemôže byť.

Avšak 28. apríla tohto roku v britskej nemocnici v Liverpoole zomrel ani nie dvojročný Alfie Evans. Ťažko chorého chlapca prikázal anglický súd odpojiť od prístrojov, aby bez ich pomoci v priebehu pár hodín umrel. Aké však bolo prekvapenie lekárov aj úradníkov, keď vďaka dýchaniu z úst do úst chlapca vlastní rodičia dokázali prinútiť aby dýchal sám, aj bez prístrojov! Talianski a poľskí lekári boli pripravení chlapca previesť do nemocnice v Ríme, kde chceli o jeho život a zdravie zabojovať. S týmto cieľom dokonca Taliansko chlapcovi udelilo svoje občianstvo.

Zachrániť chlapca, ktorého anglický súd odsúdil na istú smrť, však mocní nedovolili. Na príkaz súdu chlapcovu nemocničnú izbu obkľúčili policajti. Len aby ho z izby nezobrali vlastní rodičia, alebo lekári, ktorí ho chceli liečiť, a nie zabiť.

Malý Alfie už bol niekoľko dní odpojený od prístrojov, no napriek tomu stále dýchal a žil. To stúpenci kultúry smrti nemohli nechať len tak, pretože s každým ďalším dňom narastal počet jeho priaznivcov a podporovateľov. Na šiesty deň nemocničný personál podal Alfiemu „lieky“, po ktorých v priebehu niekoľkých minút prestal dýchať a umrel. Jednoducho ho zabili. Zabili na rozkaz anglického súdu.

Kultúra smrti valcuje štáty západu. Zabíjanie starých ľudí aj detí v mene demokracie, v mene ich dobra a možnosti voľby. Vraždenie cez eutanáziu aj potraty. Vraždenie na recept aj na súdny príkaz. To je skutočná tvár liberalizmu.

Pred západným liberalizmom a jeho deštruktívnym vplyvom na rodinu a celú slovenskú spoločnosť nás varoval už Ľudovít Štúr. Otvorme si oči, ešte kým je čas!

Ing. Mgr. Marian Kotleba
predseda ĽS Naše Slovensko

Čítajte viac v občasníku ĽS Naše Slovensko:

Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.

► Pozrite aj archív starších čísiel