Milan Mazurek podáva stovky trestných oznámení na asociálov vyhrážajúcich sa smrťou!

Reakcia obyvateľov osady v Jarovniciach na video, v ktorom sme poukázali na ich správanie voči slušným ľuďom musí otvoriť oči aj najväčšiemu slniečkárovi. Namiesto toho, aby si spravili poriadok s tými, ktorí nelegálne stavajú budovy na cudzích pozemkoch a okupujú majetok slušných ľudí, tak sa zhromaždili v obrovskom počte v osade a verejne hlásali túžby po mojej smrti. Táto reakcia sa dá interpretovať ako príprava trestného činu, preto som podal trestné oznámenie.

Okrem toho všetkého mi bolo adresovaných niekoľko stoviek ďalších vyhrážok. Asociáli z Jarovníc a celého Slovenska mi napísali obrovské množstvo správ a komentárov, v ktorých sa vyhrážajú najrozličnejšími spôsobmi zabitia mne, mojej rodine a mnohým ďalším členom našej strany. Píšu to s plným vedomím, verejne a s pocitom beztrestnosti svojho konania.

Keby niečo, čo i len vzdialene sa približujúce týmto reakciám písali členovia našej strany, tak okamžite zakročí NAKA a ďalšie štátne orgány. Voči asociálom z osád, ktorí svoju agresivitu, túžbu po krvi a smrti iných nedokážu krotiť však štátne orgány zakročiť nechcú!

My však nemienime toto bezprávie tolerovať a urobíme všetko preto, aby sa asociáli naučili, že zákony tu platia aj pre nich, a že nie sú žiadnou vyvolenou skupinou, na ktorú sa právo nášho štátu nevzťahuje. Na rade je teraz polícia a ja verím, že sa týmito prípadmi budú intenzívne zaoberať a zodpovedných povedú pred spravodlivosť.

Proti slušným ľuďom nemáme vôbec nič a mrzí nás, že mnohí kriminálnici z osád robia častokrát zlé meno aj slušne žijúcim ľuďom, ktorých sme si vždy vážili. Na východe však vyrastá problém nepredstaviteľných rozmerov a ak len jedno video, poukazujúce na ich vlastné činy dokáže vyvolať takúto vlnu beštiálnej agresie, tak si každý musí uvedomiť, do akých katastrofálnych rozmerov nechali štandardní politici tento problém zájsť. Je už naozaj najvyšší čas začať vyžadovať dodržiavanie zákonov tvrdo a zodpovedne aj od týchto ľudí.

Milan Mazurek
poslanec NR SR
krajský predseda ĽS Naše Slovensko pre východné Slovensko