Brutálna vražda! Asociáli v Tisovci dobili tehlami na smrť invalidného dôchodcu na vozíku v jeho vlastnom dome

V strede tohto pracovného týždňa sa asociáli vlámali do domu invalidného dôchodcu v Tisovci. Dôchodcu na vozíčku tehlami ukameňovali až na smrť. Jeho žena unikla smrti s ťažkými poraneniami. Asociáli brutálne zavraždili dôchodcu len kvôli pár eurám z jeho dôchodku, ktorý dostal pred pár dňami.

Takáto neuveriteľná trúfalosť a brutalita asociálov sú následkami nečinnosti polície a nezáujmu politikov zo štandardných strán (SMER, SNS, MOST-HÍD, OĽaNO, atď.), ktorí sa sústredia len na svoje kšefty. Životy ľudí, z ktorých nemajú žiadny osobný prospech, sú im však úplne ľahostajné. Polícia klasifikuje kriminalitu asociálov často úmyselne len ako priestupky, nie ako trestné činy. Nechce sa im doťahovať sa s arogantnými asociálmi a takýmto spôsobom papierovo znižujú vysokú kriminalitu. Niektorí policajti sa zase boja, že ak proti asociálom tvrdo zakročia, tak budú označení za rasistov. Asociáli sa tak stávajú čoraz trúfalejší, najmä ak sú vo väčších skupinách.

Keď v Bratislave grázel zbil na smrť Filipínca Henryho, tak mainstreamové médiá sa išli od zlosti
roztrhať. Keď však asociáli v Tisovci brutálne zabijú „obyčajného“ dôchodcu, tak médiá mlčia. My však ticho nebudeme, pretože život brutálne zabitého dôchodcu je rovnako hodnotný ako život hocikoho iného. ĽS Naše Slovensko pripravuje na margo tohto teroru tvrdú protireakciu. O ďalších krokoch Vás budeme informovať už čoskoro.

Mgr. Stanislav Mizík
poslanec NR SR za ĽS Naše Slovensko