Asociáli počas Veľkej noci dobili a zmrzačili 4 ľudí. Brutalita útokov vás zarazí! Zriaďujeme špeciálnu ochrannú skupinu

Na Veľkonočný pondelok prišlo k sérii brutálnych útokov neprispôsobivých asociálov na bezbranných slušných ľudí. Výsledkom sú 4 brutálne napadnuté ženy a chlapi, z ktorých viacerí skončili v nemocniciach s vážnymi následkami.

Prvý útok bol, keď opitý asociálny Cigán hodil tehlu do výkladu lekárne v Revúcej, pričom následne jeho besnenie pokračovalo so zamestnancom tejto lekárne.

Ďalší útok sa odohral hneď v ten istý deň, keď 6 ožratí asociálni Cigáni vo vlaku na zastávke Rimavská Píla brutálne dobili vlakvedúcu a rušňovodiča, ktorí sa „previnili“ len tým, že sa pokúsili skontrolovať im cestovné lístky a upozornili ich, aby nerobili neporiadok, nedemolovali vlak a nerozlievali víno. Rušňovodič, ktorý sa zastal napadnutej vlakvedúcej skončil v nemocnici s 2 týždňovou práceneschopnosťou a otrasom mozgu. Najzarážajúcejšie však je, že polícia prišla až po pol hodine od núdzového volania železničnej čaty! Policajná hliadka si so 6 opitými Cigánmi nevedela poradiť, a tak zavolali posily, ktoré prišli až o 1,5 hodiny!

Najbrutálnejší útok sa však odohral v obci Kameňany, keď 70-ročný dôchodca išiel spolu so svojou dcérou, učiteľkou z miestnej školy, cez dedinu autom domov. Keď prechádzali okolo tlupy Cigánov stojacich popri ceste, tak z tejto tlupy vybehlo dieťa na malej motorke a narazilo do ich auta. Dôchodca s dcérou zastavili a zavolali policajnú hliadku, ktorá však prišla až o pol hodinu! Medzitým viac ako sto asociálnych cigánov z osady vytiahlo tohto dôchodcu z auta, auto zdemolovali a dôchodcu začali na zemi biť a kopať. Napriek tomu, že policajti prišli na 4 vozidlách neboli schopní upokojiť situáciu a urobiť poriadky s rozbesnenými asociálmi. Namiesto toho, aby zadržali páchateľov, tak poslali obete (napadnutú učiteľku a jej otca) do bočnej uličky.

Cigánča, ktoré do auta narazilo, prišiel zobrať záchranársky vrtuľník, ale dôchodca, ktorého asociálni Cigáni brutálne dobili tak, že mal krvácanie do mozgu sa musel spolu s dcérou po vlastnej osi dopraviť na policajnú stanicu. Až odtiaľ ho potom zobrala sanitka do nemocnice v Revúcej.

Vrcholom drzosti však bolo, keď policajti učiteľke odporučili, aby sa z dediny radšej odsťahovala, pretože nevedia zabezpečiť ich bezpečnosť v ďalších dňoch. Toto nemá už so slušnou spoločnosťou a právnym štátom nič spoločné! Preto budeme žiadať odvolanie okresných riaditeľov v Revúcej a v Rimavskej Sobote.

Keďže asociálni Cigáni sa napadnutej pani učiteľke naďalej neustále vyhrážajú, tak sme zároveň vytvorili špeciálnu skupinu na čele so skúsenými elitnými ochrankármi, ktorá sa bude starať o jej bezpečnosť.

Ján Mora
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko