Vlakové hliadky ĽS Naše Slovensko prinášajú výsledky

Pred 2 mesiacmi sme spustili vlakové hliadky na východnom Slovensku. Za ten čas naši členovia vykonali viac než 100 hliadok v najkritickejších vlakových spojoch, najmä na linkách Poprad – Stará Ľubovňa a Poprad – Kysak. Práve tieto spoje sú totiž pravidelne preplnené asociálnymi cigánskymi extrémistami z neďalekých osád (Huncovce, Veľká Lomnica, atď.). Slušný človek sa v takomto vlaku jednoducho nemôže cítiť bezpečne.

Bez zveličovania môžeme povedať, že cestujúci, sprievodcovia, či radoví zamestnanci železníc sú z našej prítomnosti nadšení. Teší nás, že bezdomovci, ktorí sa stali obeťami exekútorov a zdierania systému, agresívni nie sú. Každý deň však riešime množstvo problémov s alkoholikmi váľajúcimi sa na staniciach, alebo nafetovanými osadníkmi terorizujúcimi cestujúcich. Keď sú vo vlaku naše hliadky, tak je doprava bezproblémová, keďže samotná prítomnosť týchto hliadok je dostatočnou motiváciou pre každého, aby sa správal slušne. A práve to si ľudia pochvaľujú najviac.

Hliadky na východe organizuje poslanec NR SR Milan Mazurek. Isteže, aj on by si mohol užívať parlamentné prázdniny. Rozhodol sa však robiť užitočnú prácu aj mimo pohodlných poslaneckých lavíc – priamo na ulici medzi bežnými ľuďmi. Do hliadok sa pravidelne zapája aj mnoho ďalších statočných chlapov z okresných organizácií ĽS Naše Slovensko v Kežmarku a v Poprade. Nerobia to z nudy. Ani preto, že by ich to bavilo, alebo že by sa potrebovali hrať na dôležitých. Robia to dobrovoľne, na úkor svojho voľného času, spánku a vlastných peňazí. Robia to preto, že polícia v tomto štáte už dávno nechráni poriadok a práva slušných ľudí. Preto, že polícia už nemá pred asociálmi žiadny rešpekt! Dnes sú totiž zákonom chránené v prvom rade práva vagabundov, feťákov a zlodejov (aj tých v bielych golieroch). Členovia našich hliadok chcú aspoň v rámci svojich možností zabrániť tragédiám, aké sa stali napríklad pri Leviciach, keď cigánsky extrémista vo vlaku škrtil špagátom slušné biele dievča kvôli 1 (slovom jednému) euru! Kým kompletne nevymeníme neschopných a rozhádaných politikov v parlamente, kým si polícia opäť nezačne robiť svoju prácu, verní sebe, svorne napred pôjdeme a budeme hliadkovať viac a viac!