V novom vydaní časopisu Naše Slovensko sa dozviete pravdu, ktorú v médiách nikdy nenapíšu

widget-thumb-10-2016V októbrovom vydaní časopisu Naše Slovensko sa dozviete pravdu nielen o našej práci v Banskobystrickom samosprávnom kraji, ale aj v Národnej rade Slovenskej republiky. O našej práci neinformovali médiá hlavného prúdu doposiaľ nikdy objektívne. Ako klamali o našej činnosti a preferenciách pred voľbami, tak klamú o nás aj dnes. Démonizujú a očierňujú nás ako sa len dá. Naše návrhy zákonov v prospech Slovenska nespomenú nikde. O našich vlakových hliadkach informujú len v zlom, ale na margo agresívnych asociálov, ktorí terorizujú slušných ľudí, nepovedia ani krivé slovo. A takto je to so všetkými správami o nás.

V časopise sa tiež dozviete necenzurované informácie o Európskej únii a teroristickej organizácii NATO a takisto aj o dôvodoch, ktoré nás viedli k začatiu zberu podpisov pod petíciu za vyhlásenie referenda o vystúpení z EÚ a NATO.

V rubrike „Zradcovia národa“ budeme pravidelne informovať o „štandardných“ politikoch, ktorí predstavujú vďaka svojej bezcharakternosti pre Slovensko nielen hanbu, ale priam hrozbu. V tomto vydaní sme sa rozhodli priniesť bližšie informácie o predsedovi SNS a predsedovi NR SR Andrejovi Dankovi, ktorý svojimi činmi dokázal to, čo pred voľbami tušili mnohí – že je národniar len na papieri a len dovtedy, kým je to pre neho politicky výhodné.

Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu

Ing. Milan Uhrík, PhD.
podpredseda pre propagáciu ĽS Naše Slovensko