Protest proti kriminalite asociálov v Krompachoch

Ľudia v Krompachoch, ale aj v mnohých ďalších oblastiach Slovenska, musia dennodenne trpieť vyčíňanie neprispôsobivých asociálov, ktoré do civilizovanej spoločnosti nepatrí. Neprejde už ani týždeň, čo by niekde asociálni Cigáni nenapadli a nedobili nevinných ľudí. Slušní ľudia sa musia báť vychádzať na ulice už aj počas bieleho dňa.

Vláda, ani minister vnútra s tým však za posledných desať rokov neurobili prakticky nič. Namiesto toho, aby urobili poriadok s arogantnými a agresívnymi asociálmi, tak ich idú z našich daní zamestnať do tzv. rómskych hliadok na „našu ochranu“.

Polícia, a obzvlášť špeciálne jednotky namiesto toho, aby naháňali skutočných zločincov, tak prenasledujú ľudí za nepohodlné politické názory. Aktuálnym príkladom tohto prenasledovania je poslanec NR SR Milan Mazurek, ktorému hrozí 10 rokov väzenia len za to, že povedal nahlas pravdu o príživníckom spôsobe života väčšiny asociálov v cigánskych osadách.

Za to, že situácia s neprispôsobivými cigánskymi asociálmi sa dlhé desaťročia vôbec neriešila je však zodpovedná aj tzv. „kaviarenská inteligencia“, najmä zo západného Slovenska. Títo ľudia, ktorí v drvivej väčšine prípadov nemajú žiadnu reálnu skúsenosť so spolunažívaním s neprispôsobivými asociálmi, označujú každého, kto na tento problém poukáže za extrémistu a rasistu. Doteraz však neprišli s jediným účinným riešením, ktoré by situáciu výraznejšie zlepšilo.

My však nebudeme čakať, dokiaľ sa nestaneme vo vlastnom štáte menšinou! Nebudeme sa prizerať, ako asociáli dennodenne napádajú slušných ľudí, ako vláda namiesto skutočného riešenia tohto problému radšej prenasleduje tých, ktorí na tento problém upozornia. Ako sa tzv. štandardné opozičné strany spolu s mimovládnymi organizáciami zastávajú vždy len údajne diskriminovaných menšín, ale nikdy nie slušnej pracujúcej väčšiny. Neustále budeme na tento problém upozorňovať, neustále budeme proti tomuto nespravodlivému systému bojovať, neustále budeme v NR SR predkladať návrhy v prospech slušných ľudí až kým do celého systému nevrátime spravodlivosť a zdravý rozum.