Protest proti príchodu imigrantov na Slovensko. Ako to bolo naozaj.

V sobotu 20. júna 2015 zažilo Slovensko obrovskú demonštráciu jednoty a odhodlanosti národa postaviť sa na obranu svojej vlasti, na obranu svojej budúcnosti. Len máločo dokáže Slovákov zjednotiť tak, ako keď niekto siaha na ich rodiny a kresťanskú vieru. Dnes tieto dva piliere Slovenska a Európy ohrozujú, viac ako kedykoľvek predtým, neeurópski imigranti z Afriky a moslimských krajín. Práve proti ich príchodu na Slovensko, proti islamizácii Európy a Bruselskému diktátu o kvótach protestovalo v Bratislave viac ako 8 000 demonštrantov. Tí všetci dali jasne najavo aj to, čo si myslia o pokryteckej politike Ficovej vlády, ktorá na jednej stráne proti kvótam slovne vystupuje, ale na druhej strane za nich v Európskom parlamente hlasuje! Hnacou silou tohto nevídaného protestu bola práve ĽS Naše Slovensko a jej volebný líder Marian Kotleba, ktorý je v súčasnosti najväčšou hrozbou pre tento skorumpovaný systém – pre parazitov v osadách aj v parlamente. Je jasné, že zapredaným médiám a politikom, pre ktorých je služba Bruselu životným heslom a multikulturalizmus modlou, takéto akcie nie sú po chuti. To je skutočný dôvod toho, prečo všetkých účastníkov protestu onálepkovali ako „fašistov, extrémistov, násilníkov a výtržníkov“. Aká je však skutočná pravda a čo presne sa v sobotu stalo?

Protest proti imigrantom v Bratislave bol nepochybne jedným z najväčších a najmedializovanejších verejných zhromaždení na Slovensku za posledné roky. Podporili ho viaceré mimoparlamentné politické strany, občianske združenia a aktivisti. Organizačne aj technicky ho z veľkej časti zabezpečovali členovia a sympatizanti Ľudovej strany Naše Slovensko – politickej strany, ktorá sa ako prvá postavila proti kvótam na imigrantov a súčasne v tejto veci aj spustila petíciu.

Účastníci protestu z celého Slovenska, ale aj zo susedných Čiech či Poľska sa schádzali už od obedňajších hodín na Hlavnej železničnej stanici. Tu boli podrobovaní policajnej kontrole, bez ktorej sa už tradične nezaobíde žiadne zhromaždenie organizované národovcami. Kaliňákovi policajti miestami zachádzali až tak ďaleko, že niektorých zahraničným účastníkom odoberali plastové žrde na vlajky pod zámienkou, že sú to „zbrane“. To samozrejme hralo do karát bulvárnym médiám, ktoré potom mohli priniesť šokujúce informácie o nebezpečne vyzbrojených extrémistoch. Dodajme, že policajti sa neštítili dokonca niekoľko demonštrantov vyzliecť na verejnosti až do spodného prádla, len aby mohli odhaliť dobré skryté tetovanie s politicky nekorektnou tematikou.

O 15. hodine sa vydal sprievod demonštrantov, ktorý postupne naberal na sile,do centra mesta. Ohromným davom sa niesli najčastejšie heslá ako „Slovensko Slovákom!“ či „My sme tu doma!“. Zúčastnilo sa ho toľko osôb, že miestami nebolo vidieť ani koniec sprievodu. Navzdory lživému mediálnemu obrazu v dave kráčali ľudia všetkých vekových kategórii, dôchodcovia, aj matky s deťmi.

Pri prechode popri prezidentskom paláci, na Hodžovom námestí, na účastníkov najskôr slovne a neskôr aj dymovnicou zaútočila hŕstka asi 20 narkomanov a iných podivných indivíduí (médiá ich počet umelo nafúkli až na 200!), skrývajúca sa za ľúbivé heslá o slobode a tolerancii. Medzi nimi nechýbal ani poslanec NRSR za Slobodu a solidaritu Martin Poliačik. Samozrejme na slobodu v ponímaní Poliačika a jemu podobných majú nárok len tí, čo súhlasia s týmto systémom a nemajú politicky nekorektné názory. Každý kto odmieta liberalizmus, multikulturalizmus či manželstvá homosexuálov je pre nich nebezpečný extrémista. Za neonacistu či fašistu zase s obľubou onálepkujú každého, kto miluje svoj národ a chce ho chrániť pred hordami imigrantov zo zahraničia. Našťastie ich provokácia bola neúspešná. Väčšina účastníkov sa s týmito nešťastníkmi nijako zvlášť nezapodievala.

Hlavný program akcie začal o 16. hodine na Námestí SNP štátnou hymnou Slovenskej republiky.Toto námestie už dávno nebolo takto zaplnené. V ohromnom dave viali vlajky Slovenska a zúčastnených organizácií. Nechýbali ani úderné transparenty, vystihujúce zmysel celej akcie. Ako dokazujú aj zábery, ktoré vám prinášame, neboli na nich žiadne nacistické heslá či symboly. Nebolo na nich nič, za čo by sa slušný človek mohol hanbiť. Na transparentoch ĽS Naše Slovensko sa vynímali slovenské dvojkríže a heslá ako: „Za Boha, za národ!“, „Otčinu si nedáme! Budeme sa brániť!“ či „Slovensko nie je Afrika!“. Nechýbali ani mená všetkých vlastizradcov z radov europoslancov, ktorí hlasovali za povinné kvóty pre imigrantov.

Protest zahájil jeho hlavný organizátor Lukáš Kopáč zo združenia Vzdor Kysuce. Po ňom už nasledoval so svojim ohnivým prejavom volebný líder ĽS Naše Slovensko a predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Ing. Mgr. Marian Kotleba, ktorý zožal obrovský potlesk účastníkov, oceňujúcich jeho tvrdé, ale pravdivé slová na adresu imigrantov, Ficovej vlády a europoslancov, ktorí hlasovali za kvóty. „My sme tu dnes nielen preto, aby sme zastavili imigrantov, ktorí na Slovensku nemajú miesto, ale sme tu najmä preto, aby sme zastavili raz a navždy tých, ktorí naše Slovensko ničia, ktorí nás ničia z parlamentu, ktorí nás ničia z vlády!“ – odznelo hneď na úvod jeho prejavu. Rôznym mimovládkam plateným zo zahraničia, ktoré tvrdia, že je našou morálnou povinnosťou postarať sa o imigrantov odkázal: „Našou morálnou povinnosťou je postarať sa o svoje vlastné deti, svoj národ, svoj štát.“ Zároveň dodal, že „našou morálnou povinnosťou je aj postarať sa o všetkých týchto zradcov, ktorí tu dnes sedia vo vláde a v parlamente a raz a navždy s nimi zúčtovať!“ Za hlavného vinníka problému s imigrantmi označil Spojené štáty a ich politiku v Sýrii a Líbyi. Ako možné riešenie navrhol stiahnutie slovenských vojakov zo zahraničných okupačných misií a ich vyslanie spolu s policajtmi do Talianska na ochranu hraníc pred imigrantmi, pretože „Európa a Slovensko sa dnes nachádzajú v takej situácii, že aj jeden jediný imigrant je príliš veľa!“ „Nemáme prácu pre vlastných ľudí, štát sa nestará o naše deti, mladým ľuďom nestavia byty, a my si sem ideme dotiahnuť cudzincov?“ položil trefnú otázku Marian Kotleba. Svoj prejav ukončil odhodlanými slovami: „Dnes je to len začiatok zmeny, začiatok toho, kedy bude Slovensko opäť patriť nám, bude Slovenské a kresťanské!“

Medzi rečníkmi nechýbal ani primátor Rimavskej Soboty JUDr. Jozef Šimko a poslanec BBSK (nezávislý), ktorý si nevie predstaviť, že by do tohto regiónu, kde miera nezamestnanosti presahuje viac ako 40%, prichádzali imigranti z cudzích krajín.

S prejavmi ďalej vystúpili Ing. Eva Zelenayová (novinárka a bývalá poslankyňa NRSR), Mgr. Róbert Švec (Slovenské hnutie obrody), Bc. Marián Mišún (bývalý mestský policajt a kandidát na primátora Trnavy, známy pálením vlajky EÚ), Mgr. Anton Čulen (predseda Aliancie za nedeľu), JUDr. Peter Puškár (predseda strany Právo a spravodlivosť), Marian Magát (Vzdor Kysuce), Michal Buchta (národný aktivista), Peter Dano (Slovenské mierové združenie), Peter Kašarík (národný aktivista), Štefan Jurík (okresný predseda ĽS Naše Slovensko v Zlatých Moravciach), Jiří Froněk (podpredseda českej DSSS) a Dáša Tonková (občianska aktivistka).

Na záver vystúpil aj Stanislav Skala – člen predsedníctva Únie autodopravcov Slovenska, ktorý demonštrantov informoval o obrovských problémoch, ktoré slovenskí kamionisti zažívajú vo Francúzsku, kde sú obťažovaní a napádaní imigrantmi snažiacimi sa dostať do Veľkej Británie.

Po skončení prejavov na Námestí SNP sa na výzvu Mariana Kotlebu presunuli demonštranti pred Úrad vlády SR. Tu dali jasne najavo, že sú pripravení na vládu tlačiť až dovtedy, dokým neprijme účinne opatrenia na ochranu občanov pred hrozbou prílivu imigrantov na Slovensko.

Celý protest sa zaobišiel bez akýchkoľvek násilností, čo môže dosvedčiť každý, kto sa ho osobne zúčastnil. Organizátori viackrát vyzývali všetkých, aby sa zdržali násilností a nenechali sa vyprovokovať. Od začiatku protestu na Hlavnej stanici až do jeho ukončenia pred Úradom vlády nebol nikto napadnutý. Všetko prebehlo bez problémov.

Následná mediálna hystéria o výtržníkoch, násilnostiach a vyčíňaní „extrémistov“ je preto typickou a už tradičnou ukážkou manipulácie a vymývanie mozgov ľudí, ktorí slepo veria v objektivitu a nezaujatosť médií. Všetko s cieľom zakryť skutočnú podstatu problému imigrantov, s cieľom zľahčiť význam tejto obrovskej demonštrácie a samozrejme s cieľom pošpiniť skutočných odporcov tohto zhnitého systému.

Drvivá väčšina médií sa uchýlila k hrubému osočovaniu všetkých účastníkov zhromaždenia len, preto, že si vôbec dovolili vyjsť do ulíc. Zovšeobecnila násilností zopár chuligánov a zaškatuľkovala všetkých 8 000 slušných demonštrantov ako „výtržníkov a extrémistov“.

Je poľutovaniahodné, že časť demonštrantov sa uchýlila k tomu, na čo médiá túžobne čakali. Je smutné, že nepochopili, že týmto spôsobom im dávajú len vodu na mlyn. Povedzme si ale pravdu! Všetky násilností, o ktorých dnes píšu médiá, sa stali až po skončení protestu, aj to na miestach kde sa protest vlastne ani neodohrával! Zúčastnilo sa ich maximálne 300 osôb, čo je z celkového počtu 8 000 účastníkov zanedbateľný počet. Napokon zo 76 zadržaných boli takmer všetci futbaloví chuligáni bez akýchkoľvek väzieb na politické strany či organizácie a z nich vyše polovica z Čiech. Navyše násilnosti začali osoby, ktoré bolo vidieť krátko predtým medzi policajtmi, čo naznačuje, že výtržnosti vyvolali práve políciou zaplatení provokatéri, ktorí mali celé zhromaždenie zdiskreditovať. Každopádne 96 % demonštrantov neurobilo nič zlé, no mediálna propaganda ich aj napriek tomu vykreslila v tom najhoršom svetle.

Aj navzdory mediálnym lžiam a prekrúcaniam, aj napriek veľkohubým vyhláseniam parlamentných politikov o boji proti nám, môžeme povedať, že sobotňajší protest proti imigrantom je len začiatok. Začiatok našej cesty do parlamentu a vlády, v ktorej postavíme Slovensko opäť na nohy – v ktorej urobíme zo Slovenska červeného opäť Slovensko biele, kresťanské a slovenské! A preto všetkým nepriateľom Slovenska a Európy odkazujeme – Otčinu si nedáme! Budeme sa brániť!