POSTAVILI SME SA PROTI PRÍCHODU IMIGRANTOV NA SLOVENSKO!

Vláda Slovenskej republiky bude už čoskoro na svojom rokovaní hovoriť o zmluve, na základe ktorej by sa Slovensko opäť stalo tranzitnou krajinou až pre 250 imigrantov. Tí by boli umiestnení na viac než pol roka v imigračnom tábore v Humennom a všetky náklady súvisiace s ich životom by platili tvrdo pracujúci Slováci.

Takáto do očí bijúca nespravodlivosť nás nenechala chladnými a okamžite sme sa postavili týmto plánom na odpor. Zvolali sme protestné zhromaždenie priamo na námestí v Humennom a vyzvali celé Slovensko, no predovšetkým Humenčanov, aby sa postavili proti týmto vlastizradným plánom vlády a za obranu svojich rodín, svojho mesta a štátu.

Demonštrácie sa zúčastnili ľudia z celého Slovenska a spoločne sme tak ukázali jednotu v boji proti nespravodlivosti a za bezpečnosť nášho národa. Veď prečo by mali tvrdo pracujúci Slováci, čoraz častejšie žijúci od výplaty k výplate platiť cudzincov, ktorí pre nás neurobili vôbec nič? Takto si snáď vláda predstavuje spravodlivosť?

V prípade, že vláda Smeru, SNS a Mostu – Híd neodstúpi od tohto zradného konania a aj napriek jasne prejavenej vôli občanov bude aj naďalej voziť imigrantov do našich miest, tak sa v našich protestoch nezastavíme a budeme pokračovať mesto za mestom, dokiaľ sa národ nezobudí a v ďalších parlamentných voľbách už tieto zradné a zapredané politické sily nebudú mať možnosť na Slovensku vládnuť.

Milan Mazurek
poslanec NR SR
krajský predseda ĽS Naše Slovensko v Prešove