Postavili sme sa odvážne na protest proti degenerácii a úchylákom

24. augusta 2019 sa v Košiciach konal tzv. „Dúhový PRIDE“, teda pochod rôznych sexuálnych deviantov, oblečených v najrozličnejších provokatívnych, častokrát perverzne pôsobiacich kostýmoch sexuálneho charakteru. Takéto zvrátené výjavy pochodovali priamo centrom mesta, pričom sa na nich muselo pozerať obrovské množstvo nič netušiacich ľudí, vrátene množstva nevinných detí, ktoré by takýmto obrazom nikdy nemali byť vystavené. Priamo na pochode boli účastné aj malé deti pomaľované alebo oblečené do dúhových vzorov, ktorých popletení rodičia ich takto vystavujú sexuálnym vplyvom už od najmenšieho veku.

Naši členovia a sympatizanti z východného Slovenska sa rozhodli odvážne postaviť proti tejto dobre financovanej a všetkými médiami podporovanej mašinérií a usporiadali sme preto protiakciu. Chceli sme poukázať na to, že normálni a zdraví ľudia sa odmietajú nechať umlčať diktátom vymyslenej menšiny a že rodina pre nás vždy bude len muž, žena a deti. Ľudia na námestí nám ďakovali za našu prítomnosť, odvahu a hlasné pomenovanie správnych konzervatívnych postojov, pričom sme rozdali tisícky propagačných materiálov a letákov o nebezpečenstve LGBT agendy.

Nenecháme sa umlčať deviantmi ani v prípade, že sa tieto zo zahraničia štedro financované skupiny rozhodnú akciu opakovať. Za tradičnú rodinu!