Navštívili sme imigrantské getá v európskych mestách. Sfilmovali sme desivé zábery a rozhovory, ktoré vám v médiách neukážu

Dokument Stratená Európa

7. októbra uplynie 447 rokov od námornej bitky pri gréckom Lepante, v ktorej vojská európskych kresťanských krajín porazili mohutnú osmanskú flotilu tiahnucu do Európy. Snahy moslimov o ovládnutie európskeho kontinentu sa však neskončili a Európa čelí opäť masívnej invázii, tentokrát však oveľa sofistikovanejšej.

Následky tejto plazivej invázie sú zdrvujúce. V krajinách západnej a severnej Európy vyrástlo už viac ako 10-tisíc mešít. Imigranti ovládli celé mestá a do niektorých štvrtí sa neodváži vstúpiť už ani polícia. Ich expanzii sa už nemá kto postaviť na odpor, pretože z domácich mužov a chlapcov sa stávajú homosexuáli. Západná Európa je už jednoducho stratená! Aby sme Vám mohli ukázať pravú tvár tejto katastrofy, tak sme navštívili niekoľko európskych krajín najviac postihnutých imigračnou vlnou. Desivé zábery z týchto miest vám prinášame vo filmovom dokumente, ktorý v médiách nikdy neuvidíte.

Stratená Európa

Premiéra dokumentu sa uskutoční v nedeľu 7. októbra o 18:00 v Hoteli Slovakia v Žiline (Antona Bernoláka 3231/2A). Dokument uvedie poslanec NR SR Milan Uhrík.

Príďte sa pozrieť, aký trpký osud čaká aj Slovensko, pokiaľ sa nepostavíme na odpor!

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko