Ľudová strana Naše Slovensko podporila dôchodkyňu, ktorú odmietol prezident Kiska, KDH aj SMER!

Dňa 26. augusta 2015 volebný líder Ľudovej Naše Slovensko a predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba prijal na Úrade BBSK 75. ročnú pani Cigáňovú zo Žarnovice, ktorá sa nachádza dlhodobo vo veľmi zlej sociálnej a životnej situácii. Zo svojho skromného dôchodku sa musí starať aj o invalidného syna, chorého na rakovinu.

Niekoľko rokov opakovane žiadala o pomoc množstvo politických strán medzi nimi aj strany KDH a SMER, vrátane bývalého predsedu BBSK Vladimíra Maňku a prezidenta SR Andreja Kisku. Dočkala sa však len rezolútneho odmietnutia.

a

Tieto parlamentné strany tak opäť raz ukázali, že slová „kresťanský“ a „sociálny“ sú pre nich len obyčajnou pozlátkou, za ktorou sa v skutočnosti neskrýva nič iné ako biznis a služba cudzím záujmom.

Jediný u koho našla súcit, skutočné porozumenie a ochotu pomôcť bola Ľudová strana Naše Slovensko. Marian Kotleba jej preto na Úrade BBSK osobne, v menej celej strany, odovzdal obálku s finančným darom, ktorý jej má pomôcť preklenúť najhoršie problémy. Radosť a vďaka v očiach staršej pani je pre našu stranu tou najväčšou motiváciou pre ďalší boj proti tejto prehnitej vláde, pre ktorú sú cudzí imigranti viac ako vlastní občania.