Film Stratená Európa, zobrazujúci desivé následky imigrácie, si prišli napriek zákazom pozrieť prvé stovky ľudí

Film Stratená Európa - premietanie v Žiline

Pred pár dňami sme publikovali pozvánku na prvé premietanie dokumentárneho filmu Stratená Európa, ktorý zobrazuje necenzurované desivé zábery z našej návštevy v európskych mestách ovládnutých imigrantmi. Napriek tomu, že tento film nebol predtým ešte nikde zverejnený, vyvolal v radoch liberálnych extrémistov, propagujúcich imigráciu a LGBT, obrovskú paniku. Ako zvyčajne, aj teraz urobili všetko pre to, aby premietaniu nášho filmu zabránili a aby mohli aj naďalej nerušene vymývať ľuďom mozgy svojou multi-kulti-LGBT propagandou. Aj napriek dvojitému zákazu a množstvu vyhrážok zo strany liberálnych extrémistov sme však film nakoniec premietali a prišli sa naň pozrieť stovky zvedavých ľudí.

Film sa mal najskôr premietať v žilinskom Dome odborov. Vedenie domu sa nám však po prvotnej komunikácii ozvalo späť s tým, že na základe „pokynu zhora“ nám priestor poskytnúť nemôžu. Následne sme si objednali konferenčný priestor v Hoteli Slovakia. Žiaľ, po zverejnení pozvánky na premietanie filmu sa voči vedeniu hotela spustila vlna agresívnych útokov vo forme telefonátov, SMS-iek a e-mailov zo strany tzv. liberálnych „demokratov“, ktorí trvali na tom, aby hotel nedovolil na svojej pôde prezentovať občanom iné názory, ako majú oni sami. Opäť sa raz potvrdilo, že najväčšou hrozbou pre demokraciu a slobodu slova sú liberálni fanatici, ktorí majú plné ústa rečí o tolerancii, dialógu a porozumení. V skutočnosti totiž vôbec neznesú iné názory a akýchkoľvek názorových oponentov okamžite nálepkujú a urážajú ako „fašistov“.

Film sme nakoniec premietali v rámci predvolebného stretnutia nášho kandidáta na primátora Žiliny Jána Púčeka. Účasť občanov nás milo prekvapila, pretože aj napriek 2-násobnému zrušeniu priestorov a značnej antikampani prišlo na naše podujatie zhruba 300 občanov.

Dokumentárny film Stratená Európa, ktorý uviedli poslanci NR SR Milan Uhrík a Milan Mazurek, vzbudil v radoch divákov značný rozruch. Pohľad na kedysi kvitnúce západné mestá, ktoré v súčasnosti už úplne obsadili neprispôsobiví moslimskí imigranti a gangy, bol tragický. Rovnako hrozivý bol však aj pohľad na zdegenerovanú západnú kultúru plnú multi-kulti a LGBTI agendy. Namiesto bielych detí pôvodných obyvateľov sa po zdecimovaných mestách premávajú tlupy mladých Arabov a namiesto normálnych statných chlapov postávajú na uliciach muži prezlečení za princezné v sukničkách.

Západná Európa je už naozaj stratená. Skutočne je už len otázkou času, kedy moslimskí imigranti ovládnu nielen celé štvrte či mestá, ale doslova celé krajiny, ktoré postupne pretvoria na svoj obraz. Z kedysi prosperujúcich kultúr a civilizácií, ktoré priniesli svetu množstvo géniov a významných umelcov, tak nezostane vôbec nič.

Majme sa preto na pozore a nepodľahnime čoraz silnejšej multi-kulti a LGBT kampani, ktorá sa už aj na Slovensku valí na nás zo všetkých strán. Všímajte si, ako sa postupne čoraz viac a viac zobrazujú vo filmoch, v reláciách a reklamách vždy černosi, aziati a homosexuáli. Presne takto nenápadne totiž začínala invázia cudzincov a LGBT aj na západe. Dnes sú tieto civilizácie stratené a dožívajú len zo zotrvačnosti a naakumulovaného bohatstva, ktoré vyprodukovali predchádzajúce generácie pôvodných obyvateľov.

Nech je film Stratená Európa mementom a výstrahou pre všetkých slušných ľudí, ktorí nechcú, aby naše Slovensko zaniklo. Pozývame Vás na ďalšie premietania filmu, ktoré budeme postupne organizovať po celom Slovensku. Následne film zverejníme aj na internete.

Andrej Medvecký
krajský predseda ĽS Naše Slovensko v Žiline