Tlačová konferencia: Vznik politickej polície považujeme za prejav fašizmu vládnej moci

Od začiatku volebného obdobia predstavitelia vlády rozprávajú o boji proti fašizmu a extrémizmu, pričom často tým mieria práve na ĽS Naše Slovensko. Pozrime sa však na to, kto je na Slovensku skutočný fašista a extrémista. Robert Fico v sobotu 28.1.2017 v relácii v RTVS vyslovene pochválil program Adolfa Hitlera. Ten istý Robert Fico o pár dní neskôr ohlásil vznik elitnej jednotky politickej polície, ktorej úlohou je sledovať občanov a trestať ich za nepohodlné politické názory. A sú to poslanci Ficovej vládnej koalície, ktorí dnes s podporou štandardnej opozície schválili vyslanie 152 slovenských vojakov, ktorí majú ísť provokovať Rusov na lotyšsko-ruské hranice.

ĽS Naše Slovensko pritom nikdy takéto opatrenia nenavrhovala a ani za ne nehlasovala. Kto je teda na Slovensku skutočný extrémista a fašista?!

Robert Fico nedávno tiež kritizoval aj údajnú nečinnosť Mariana Kotlebu v Banskobystrickom samosprávnom kraji. Urobil tak zbabelo v relácii, v ktorej Marian Kotleba nebol prítomný a teda nemal možnosť aktívne obhájiť výsledky svojej práce ako predsedu BBSK. Marian Kotleba preto vyzval Roberta Fica, ako predsedu koaličnej strany, na konfrontáciu v priamom televíznom prenose. Robert Fico však namiesto prijatia tejto výzvy na televízny duel ohlásil vznik špeciálneho odboru politickej polície, zameraného na potieranie názorov skutočných oponentov súčasnej vlády.

Zdieľať článokTweet about this on Twitter0Share on Google+1Print this pageEmail this to someone