Tlačová konferencia: Vznik politickej polície považujeme za prejav fašizmu vládnej moci

Od začiatku volebného obdobia predstavitelia vlády rozprávajú o boji proti fašizmu a extrémizmu, pričom často tým mieria práve na ĽS Naše Slovensko. Pozrime sa však na to, kto je na Slovensku skutočný fašista a extrémista. Robert Fico v sobotu 28.1.2017 v relácii v RTVS vyslovene pochválil program Adolfa Hitlera. Ten istý Robert Fico o pár dní neskôr ohlásil vznik elitnej jednotky politickej polície, ktorej úlohou je sledovať občanov a trestať ich za nepohodlné politické názory. A sú to poslanci Ficovej vládnej koalície, ktorí dnes s podporou štandardnej opozície schválili vyslanie 152 slovenských vojakov, ktorí majú ísť provokovať Rusov na lotyšsko-ruské hranice.

ĽS Naše Slovensko pritom nikdy takéto opatrenia nenavrhovala a ani za ne nehlasovala. Kto je teda na Slovensku skutočný extrémista a fašista?!

Robert Fico nedávno tiež kritizoval aj údajnú nečinnosť Mariana Kotlebu v Banskobystrickom samosprávnom kraji. Urobil tak zbabelo v relácii, v ktorej Marian Kotleba nebol prítomný a teda nemal možnosť aktívne obhájiť výsledky svojej práce ako predsedu BBSK. Marian Kotleba preto vyzval Roberta Fica, ako predsedu koaličnej strany, na konfrontáciu v priamom televíznom prenose. Robert Fico však namiesto prijatia tejto výzvy na televízny duel ohlásil vznik špeciálneho odboru politickej polície, zameraného na potieranie názorov skutočných oponentov súčasnej vlády.