ČÍTAJTE: Nové číslo novín ĽS Naše Slovensko. Marian Kotleba predstavuje svoj program do prezidentských volieb

Marian Kotleba: Slovensko si zaslúži poriadok

Vážení občania,

v najbližších voľbách sa nebude rozhodovať o výške daní, alebo o cene diaľničných známok, či poplatkoch za psa. Najbližšie – prezidentské – voľby budú o tom, aké Slovensko chceme zachovať pre ďalšie generácie, pre naše deti a našich vnukov.

Z jednej strany sa neustále stupňuje tlak fanatických vítačov imigrantov a odporcov tradičných hodnôt a zdravého rozumu. Tlak tých, ktorí to majú vplyvom gender ideológie v hlave úplne pomiešané, a Slovensko by najradšej videli dúhové, plné cudzincov a bez akejkoľvek národnej identity, viery, alebo hrdosti. Na druhej strane sa z politického záhrobia vynárajú postavy, ktoré sa spoliehajú na krátku pamäť Slovákov. Podieľali sa na privatizácii, prizerali sa rozkrádaniu národného majetku v čase, keď boli v tých najvyšších funkciách. Príležitosť pracovať pre Slovensko už mali, no pre záchranu suverenity Slovenskej republiky neurobili nič. Práve naopak, hlasovali za Lisabonskú zmluvu, alebo  za prenasledovanie ľudí za názor.

Ja som presvedčený že prezident musí vždy a v každom ohľade doslova bojovať za Slovensko a jeho obyvateľov, a to bez ohľadu na politiku Bruselu,  svetovládne chúťky zločincov z NATO, či názor protislovenských médií.

Áno má byť áno, nie má byť nie. Preto aj z tohto miesta vám chcem povedať, že ako prezident republiky budem hlasom normálnych ľudí. Budem tlačiť na vládu aj parlament, aby konečne začali pracovať pre ľudí a aby začali riešiť skutočné problémy. Keď štát nájde 1,6 miliardy eur na zastarané a úplne zbytočné americké stíhačky, tak musí nájsť aj milióny eur na podporu slušných pracujúcich rodín. Keď štát na príkaz európskej komisie dokáže postaviť rodinné domy pre asociálov z osád, musí vedieť postaviť domy či byty aj pre vaše deti. A keď štát vie zadarmo liečiť imigrantov, nemôže pýtať peniaze za lieky od dôchodcov, ktorí Slovensko svojou poctivou prácou vybudovali. Zákon musí konečne začať platiť pre všetkých rovnako! Slovensko si zaslúži poriadok! Ak súhlasíte, poďte voliť.

Ing. Mgr. Marian Kotleba
kandidát na prezidenta SR

Volebný program Mariana Kotlebu a ďalšie informácie o činnosti ĽS Naše Slovensko nájdete v našich novinách:

Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko