Tvrdý odkaz Kotlebu Dankovi – si otrok sionistov!

Predseda NR SR a zároveň predseda SNS navštívil nedávno Izrael. Po návrate sa vyjadril, že na Slovensku musíme prevziať izraelské zákony tvrdo postihujúce každého, kto si dovolí kritizovať agresívnu sionistickú politiku. Andrej Danko povedal, že na Slovensku musíme ešte viac sprísniť policajné prenasledovanie všetkých, ktorí nemajú zákonom predpísaný názor na politickú situáciu a ktorí majú aj napriek silným perzekúciám ešte stále odvahu hovoriť pravdu. Na Slovensku totiž už platí veľmi prísny zákon prijatý ešte za 1. Ficovej vlády, ktorý pod hrozbou niekoľkoročného väzenia obmedzuje slobodu vyjadrovania, slobodu vedeckého a historického bádania a slobodu myslenia.

Andrej Danko však chce ísť ešte ďalej. Svojou návštevou v Izraeli a svojimi vyjadreniami jasne ukázal, na ktorej strane stojí. Že stojí na strane tých, ktorí túžia po svetovej vláde, po moci a po peniazoch a ktorí za týmto účelom nemajú problém zabíjať nevinných ľudí. Danko ukázal, že stojí na strane korporácií a na strane tých, pre ktorých je sloboda človeka neznámy pojem.

Delegácia ĽS Naše Slovensko sa na oficiálnej návšteve v Sýrii jasne presvedčila, kam táto sionistická svetovládna politika vedie. Videli sme zbombardované nemocnice, trpiace deti, zničené cesty, školy a celé mestá. A to všetko len preto, že sa Sýria dodnes nepodvolila zločineckému sionistickému svetovládnemu režimu. V Sýrii aj v Libanone sa hovorí úplne jasne – antisemita je každý, koho nemajú radi v Izraeli!

Na ktorú stranu sa chcete postaviť vy? Na stranu, na ktorú sa postavil Andrej Danko – na stranu túžiacu po peniazoch, po moci a po svetovláde alebo na stranu slobody, na ktorej stojí Sýria a všetky ostatné národy a na ktorú sme sa postavili aj my? Voliči SNS, otvorte si oči!