Toto je realita multikulturalizmu v Európe! Do kedy to budeme ešte tolerovať?

Švédsko: 36-ročný africký imigrant po zamietnutí svojej žiadosti o azyl vošiel do obchodného domu Ikea, kde vzal z regálov kuchynský nôž a následne pred zrakmi desiatok zákazníkov prepadol ženu so synom. Syna dobodal a žene pred všetkými odrezal hlavu.

Sicília – Taliansko: 18- ročný „utečenec“ z Pobrežia Slonoviny (krajina, kde nie je nijaký vojenský konflikt) žijúci v imigrantskom centre vošiel do domu talianskeho manželského páru s cieľom vykradnúť ho. Dostal sa však do konfliktu s majiteľom a jeho ženou. 68-ročnému Victorovi Solanovi podrezal krk a jeho o dva roky staršiu ženu Mercedes Ibanezovú vyhodil von balkónom. Zomrela na následky pádu.

Dánsko: 17-ročný somálsky imigrant, ktorý znásilnil 10-ročné dievča a následne ďalšie 9-ročné bol odsúdený k 6 rokom väzenia a následnému vyhosteniu z krajiny.

Taliansko: Nelegálni imigranti skupinovo znásilnili a následne sa pokúsili zabiť 48-ročnú azylovú pracovníčku.

Švédsko: Od roku 1975, kedy sa švédska vláda rozhodla zmeniť krajinu na multikultúrnu, tým že začne dovážať desiatky tisíc imigrantov, prevažne moslimov došlo k nárastu počtu znásilnení ročne o 1472%. Kým v roku 1975 bolo hlásených 421 znásilnení, v roku 2014 ich bolo 6 620. Len v Štokholme je každý deň znásilnených priemerne 5 bielych žien. Švédsko sa tak stalo hlavným štátom znásilnení na západe.

Toto je len malý útržok z desiatok a desiatok novinových článkov z európskych a svetových médií. Sú to informácie, ktoré vám „slovenské“ média hlavného prúdu odmietajú sprostredkovať, aby sa neprehĺbili oprávnené obavy ľudí z imigrantov. Ak si myslíme, že Slovensko sa takýmto prípadom vyhne, že ku nám budú dovážaní úplne iní ľudia, dobrí študovaní inžinieri, vedci, laureáti Nobelových cien, spisovatelia a umelci, tak sme na veľkom omyle. Ak dnes ustúpime, vzdáme sa práva rozhodovať o svojej vlastnej krajine, takéto prípady budeme zažívať aj u nás doma. Faktom je, že každá krajina západnej Európy, ktorá ustúpila tlakom na prijatie politiky multikulturalizmu, teda masového prijímania cudzích neeurópskych imigrantov, sa dnes zmieta v problémoch. Krajiny ako Francúzsko, Nemecko, Anglicko, Taliansko či Švédsko sú na tom tak zle, že v nich existujú stovky tzv. no-go zón. Teda štvrtí miest, kam sa biely človek neodváži vstúpiť a platí tam islamské právo Šaria.

To, že tieto autonómne islamské územia vznikajú po celej západnej Európe, je spôsobené prijímaním odlišných imigrantov, ktorí nie sú schopní alebo ochotní akceptovať naše civilizačné zvyklosti a prispôsobiť sa spôsobu života európskych národov.

Vláda SMERU-SD nám opakovane klame a hrá divadlo, ako odmieta imigrantov na Slovensku. Najprv nás Robert Fico ubezpečoval, že 700 imigrantov,ktorí sem mali byť pridelení podľa kvót, prijatí nebudú a on nikdy s kvótami súhlasiť nebude. Neskôr sme zistili, že ten istý Robert Fico už v Bruseli nemal problém prijať skoro tisícku imigrantov, teraz však na základe „dobrovoľnosti“. Toto falošné hranie sa so slovíčkami a predstieranie záujmu o život slušných ľudí na Slovensku, je pre dnešnú vládu typické. Robert Fico hovorí do kamier „slovenských“ médií jedno. No okamžite ako príde do Bruselu, tak robí presný opak.

Je len na nás, či si necháme zdecimovať vlastnú krajinu. Či necháme moslimov postaviť si mešity na Slovensku. Či realitou zajtrajška budú zahalené ženy v burkách chodiace po slovenských mestách a dedinách. Ľudová strana Naše Slovensko – strana Mariana Kotlebu je tu pre všetkých Slovákov.

Je len na nás slušných občanoch našej vlasti, ako sa rozhodneme. Či v marci 2016 dáme opäť moc do rúk klamárom a zlodejom, ktorí nás neváhajú v Bruseli predať za pár centov alebo si zvolíme skutočne slovenskú a skutočne národnú alternatívu pre budúcnosť Slovenska. Ľudová strana Naše Slovensko bude vždy bojovať za to, aby Slovensko neprijalo ani jedného jediného imigranta!

Milan Mazurek
predseda Prešovského krajského klubu
Ľudová strana Naše Slovensko