Sestry Slovenky, bratia Slováci, nenechajte sa odradiť!

Sestry Slovensky, bratia Slováci, nie je žiadnym tajomstvom, že v rámci celého Slovenska musíme neustále bojovať proti niekoľkonásobnej presile morálne pochybných politikov a špinavej mediálnej propagande. Situácia je o to náročnejšia, že sorošovskí prisluhovači proti nám cielene využívajú nie len veľké komerčné masmédia, ale aj verejnoprávnu televíziu financovanú z verejných zdrojov. Neverte preto mediálnym klamstvám, podľa ktorých sme vo voľbách do VÚC totálne politicky prepadli.

S prihliadnutím na celkové množstvo voličských hlasov a krúžkov pre kandidátov ĽS Naše Slovensko sa nám v rámci Slovenska podarilo získať v mnohých oblastiach lepšie výsledky ako v posledných parlamentných voľbách. Štatisticky najlepšie sumárne volebné výsledky sme dosiahli v Nitrianskom kraji, kde naši kandidáti na poslancov získali až 11 % všetkých hlasov (krúžkov). Jednoznačne najtvrdší súboj o post predsedu sa však odohrával v Banskobystrickom kraji, kde víťazného kandidáta Jána Luntera podporovalo 7 politických strán, vrátane prezidenta Andreja Kisku. Túto presilu výrazne znásoboval neobjektívny prístup médií, ktoré využívali každú príležitosť, aby nás zdiskreditovali a politicky očierňovali. Napriek viacerým faktorom, ktoré Mariana Kotlebu politicky znevýhodňovali, dokázal v Banskobystrickom kraji získať až 23,2 % voličských hlasov. Obdobne vysoký nárast voličskej podpory sme zaznamenali aj v Nitrianskom kraji, kde nášho kandidáta Milana Uhríka podporilo 15,4 % voličov.

Hoci narastajúca podpora kandidátov ĽS Naše Slovensko nestačila na naše konečné víťazstvo proti veľkým koalíciám, výsledky dokazujú, že sme na dobrej ceste. Tohtoročné voľby do VÚC môžeme právom považovať za najobjektívnejší prieskum verejnej mienky, dokazujúci našu stúpajúcu popularitu.

Už teraz sa preto tešíme na najbližšie parlamentné voľby, aby sme spoločne s vami ukázali všetkým „štandardným“ politikom reálnu silu národného odporu. Napriek evidentne nespravodlivej a nevyváženej volebnej kampani ďakujeme všetkým našim voličom za prejavenú dôveru. Nedajte sa odradiť a naďalej podporujte náš boj proti asociálom a skorumpovaným politikom. Aj vďaka vašej podpore sa konečné víťazstvo zdravého rozumu a spravodlivosti nezadržateľne blíži. Bojujeme ďalej, odvahou proti systému, za Boha a za národ!

Mgr. Marián Mišún
dočasne poverený okresný predseda ĽS Naše Slovensko v Púchove