Myšlienka rasovo zmiešanej spoločnosti zlyhala!

Nemecká kancelárka Merkelová na stretnutí s tureckým premiérom priznala, že koncept multikultúrnej spoločnosti, ktorý sa svetoví architekti pokúsili aplikovať v povojnovej západnej Európe, totálne zlyhal. Zdá sa, že preliata krv pôvodných obyvateľov Nemecka či Francúzska, ale aj iných západoeurópskych krajín, nebola zbytočná, a Európanom sa otvárajú oči. Bolo asi skutočne potrebné, aby sa výrazná väčšina pôvodných obyvateľov na vlastnej koži presvedčila, aké to je žiť v blízkosti importovanej komunity. Ani štedro sponzorované kampane rôznych pochybných spolkov proti rasizmu nedokázali prehlušiť krutú realitu. Snaha o multikultúrnu spoločnosť priniesla mnoho utrpenia a obetí, najmä na strane pôvodných obyvateľov európskych krajín.

Aj dnes, po nečakanom vyhlásení vplyvnej nemeckej kancelárky, by bolo vyslovene naivné si myslieť, že pokusy o zničenie európskych tradícií a národných identít jednotlivých štátov zo dňa na deň prestanú. Práve naopak, musíme sa mať na pozore, pretože dnes sa tvorcovia Nového svetového poriadku so svojimi diabolskými zámermi obracajú práve na štáty východnej Európy, a svojimi sladkými rečami a drahými reklamami sa nás snažia presvedčiť o tom, aké obohacujúce a krásne je žiť v rasovo zmiešanej spoločnosti.

Pre príklady nemusíme chodiť ďaleko, stačí sa dobre poobzerať u nás doma, na Slovensku. Veľký telekomunikačný operátor len nedávno spustil novú reklamu, v ktorej do hlavnej úlohy obsadil černocha, ktorého ľudia doslova musia vnímať ako malého milého černoška. Kým je malý, tak je milý. Kým je jeden, tak je milý. A keď chcete vidieť, ako to bude vyzerať, keď budú veľkí a bude ich tu veľa, choďte sa pozrieť do Francúzska, na predmestia veľkých miest.

Ešte ďalej však v propagácii multikultúrnej spoločnosti zachádza štát, resp. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, ktoré doslova tlačí multi-kulti projekty na základné a stredné školy. Najmä na základných školách je obrovský tlak na deti ale aj učiteľov, aby bolo všetko farebné označené za dobré. Koniec koncov, o zámeroch ministerstva vypovedá aj ich internetová stránka (www.minedu.sk), na ktorej bol už pred dvoma rokmi, ako aj k dátumu 18. októbra 2010 umiestnený nižšie priložený obrázok, na ktorom majú tri zo šiestich zobrazených detí iný ako európsky pôvod. To, že školstvu ešte nedávno šéfoval nominant za tzv. Slovenskú národnú stranu Ján Mikolaj, je len čerešnička na tejto farbami hýriacej torte.