Marian Kotleba: Bojujeme o charakter Európy, rozhodujeme o budúcnosti našich detí! Čítajte viac v novom čísle našich novín

Marian Kotleba - eurovoľby 2019
Milí naši voliči, členovia, priatelia a sympatizanti, vážení občania!

Mnohí si v súvislosti s voľbami do Európskeho parlamentu kladiete otázku, či má zmysel ísť voliť, keď Slovensko má tých poslancov v Bruseli len pár. A tiež otázku, prečo vôbec ĽS Naše Slovensko do eurovolieb kandiduje, keď s Európskou úniou v súčasnej forme nesúhlasíme a odmietame ju. Odpovede na obe otázky sú však jednoduché a jasné.

Po májových eurovoľbách sa v Európskom parlamente vytvorí silný blok strán a poslancov, odmietajúcich bruselský diktát a federalizáciu Európskej únie. V prípade, že takýchto uvedomelých strán a poslancov bude dostatočne veľa, bude možné začať s procesom návratu suverenity jednotlivým národným štátom. Preto čím viac europoslancov za ĽS Naše Slovensko do Bruselu príde, tým väčšia bude naša posila pre tento národný a kresťanský blok strán.

A prečo práve ĽS Naše Slovensko? Pretože kým vďaka zradným politikom budeme mať priamo v Ústave Slovenskej republiky napísané, že o Slovensku rozhoduje Európska únia, tak je našou povinnosťou spraviť všetko pre to, aby sme to zlo, ktoré sa na nás z Bruselu valí, zastavili už priamo tam! V tom nám Pán Boh pomáhaj!

Ing. Mgr. Marian Kotleba
predseda ĽS Naše Slovensko

Volebný program ĽS Naše Slovensko do Európskych volieb 2019 nájdete v našich novinách:

Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko

Noviny ĽS Naše Slovensko