Ľudskoprávni aktivisti navrhujú zakázať Alianciu za rodinu a Ľudovú stranu Naše Slovensko

Dňa 2. októbra vyšiel v denníku Pravda komentár lesbickej aktivistky Hany Fábry, v ktorom navrhuje zakázať Alianciu za rodinu a Ľudovú stranu Naše Slovensko ako nenávistné združenia, aj keď neporušujú žiadny zákon. Pani Hana Fábry Prešpurská je profesionálna ľudskoprávna aktivistka, priateľka Romany Schlesinger, ktorá je platená za to, že od rána do večera pracuje na obhajobe lesieb, gayov, transsexuálov, bisexuálov a ďalších pochybných nositeľov budúcnosti nášho národa.

Keďže každý názor je hodný toľko, koľko je filozoficky hodný jeho autor, tak si pripomeňme reálne životné skúsenosti pani Fábry, ktorými sa pochválila svetu vo svojom interview. Má gymnaziálne vzdelanie a za socializmu, keď aj aktivisti museli užitočne pracovať, bola voľnočasová pedagogická pracovníčka. Neskôr jej životná dráha pokračovala predajom Večerníka na ulici a prípravou nátierky v krčme divadla Stoka. Pokračujúc v elitnej kariére jej ďalšou zastávkou nemohlo byť nič iné, ako homosexuálny aktivizmus, v ktorom sa teší reputácii špičkového odborníka, alebo ako sama vraví – dievčaťa pre všetko.

V súčasnosti pracuje ako externá komentátorka denníka Pravda, v ktorom píše každý štvrtok stĺpček o problémoch celého sveta. Takisto jej denník Pravda v rámci svojej striktne pro-dúhovej mediálnej manipulácie poskytol priestor aj na samostatnú víkendovú prílohu s názvom OSA. Ak by ste v uvedenom „objektívnom“ denníku hľadali prílohu z opačného názorového spektra, napríklad od predstaviteľa spomínanej Aliancie za rodinu, alebo Ľudovej strany Naše Slovensko, hľadali by ste márne.

Objektivita denníka Pravda sa predviedla v plnej kráse pred 2. kolom župných volieb v Banskobystrickom samosprávnom kraji, kedy mal mať každý z dvoch kandidátov vyhradenú v novinách jednu stranu na svoju prezentáciu. Redakcia denníka Pravda sa však čitateľom priznala, že s názormi Mariana Kotlebu nesúhlasí, a teda priestor určený na propagáciu jeho osoby nielen že neponechajú voľný, ale naopak, venujú ho práve jeho oponentovi. A tak mal pán Vladimír Maňka vyhradené obidve strany len pre seba.

Denník Pravda pokračuje vo svojej jednostrannej manipulácii až dodnes, pričom namiesto publikovania názorov fundovaných odborníkov venuje pravidelný priestor lesbe, pani Fábry, ktorá vo svojom stĺpčeku z 2. októbra uvádza:

Sloboda prejavu, nech to znie akokoľvek nedemokraticky, nemôže byť nedotknuteľnou mantrou, za ktorú sa schovávajú tzv. zločiny z nenávisti. A tiež nenávistné slovné prejavy, ktoré náš právny systém nepovažuje za trestné činy, hoci dokážu ublížiť rovnako ako fyzické násilie.

Po dojímavej argumentácii navrhuje v ďalšom odstavci hneď aj riešenie:

Ak by Slovensko vychádzalo iba z tejto jedinej definície (Definícia Rady Európy o nenávistnom vyjadrovaní, pozn. red.) a bol by tu citeľný skutočný záujem o verejné a legislatívne odmietnutie prejavov nenávisti, mimo zákona by museli byť postavené organizácie ako Aliancia za rodinu, Ľudová strana Naše Slovensko a ďalšie.

Takéto vyjadrenia nebudeme trpieť! Ak chce lesba Fábry niekoho zakazovať, tak v prvom rade by mala začať od seba! Nie je tajomstvom, že v mene hesla „Intolerancia nebude tolerovaná!“ sú najmenej tolerantní práve ľudskoprávni „bojovníci za slobodu“. Vážení páni aktivisti – to, že jeden homosexuál toleruje druhého, nie je naozaj žiadny tolerančný výkon! Tolerancia sa posudzuje podľa schopnosti tolerovať ľudí, s ktorých názormi nesúhlasím, nie podľa schopnosti tolerovať tých, s ktorými na 99 % súhlasím. Ak by ste to so svojou toleranciou mysleli úprimne, tak by pre vás neexistovali rovní a rovnejší, ale držali by ste sa svojich princípov, bez ohľadu na osobné pocity. Rovnako, ako sa my neoblomne držíme tých svojich v našom presvedčení!

Okrem toho, uvedená požiadavka zákazu kresťanskej a nacionálnej organizácie potvrdzuje nástup veľmi nebezpečného trendu – rodiacej sa liberálno-demokratickej totality, o ktorej napísal nedávno na portáli Beo.sk skvelý článok aj pán Pavol Ondráš. Keďže v súčasnosti je za extrémistu považovaný už takmer každý normálny človek a ľudskoprávnym aktivistom chýba v boji proti týmto „extrémistom“ účinná munícia, tak v duchu vyhlásenia pani Fábry prichádzajú s novým heslom: „Slová dokážu ublížiť rovnako ako násilie.

Tento zdvorilo vyzerajúci argument sa môže v rukách homosexuálnych aktivistov odtrhnutých z reťaze ľahko premeniť na ničivú zbraň, ktorá dokáže bez slov umlčať každého kritika súčasného systému. V duchu tohto hesla sa začínajú verejnosti postupne podsúvať argumenty zdôvodňujúce potrebu obmedzenia slobody slova pre všetkých kritikov, ktorí sú obviňovaní zo „šírenia nenávisti“ už len tým, že priamo nepodporujú dúhové posolstvo LGBTI agendy. Dôkazom toho sú nielen nedávne vyjadrenia pani Fábry, ale aj nasledovné iniciatívy, ktorých cieľom je nenápadne pripravovať verejnosť na príchod novej formy totality, tentokrát pod dúhovou vlajkou.

Napríklad britská ministerka vnútra Theresa Mayová požaduje pre svoj úrad nové právomoci, vďaka ktorým by mohli potrestať aj činnosť extrémistov, ktorí neporušujú žiaden zákon. Dôvod? Snaha zabrániť šíreniu jedovatej nenávisti, popudzovaniu a radikalizácii ľudí, ktorí nie a nie pochopiť, že jediná cesta k žiarivej budúcnosti vedie cez multikultúrnu spoločnosť.

Inšpirovaná zrejme horlivosťou pani britskej ministerky nezaváha ani naša demokratická vládna elita. Na extrémistov navrhujú slovenskí poslanci nasadiť policajných agentov a provokatérov. Problémom totiž je, že slovenskí „extrémisti“ asi nechcú v dostatočnom množstve porušovať zákony, a tak im v tom treba zrejme pomôcť. Predkladaný zákon si takisto stavia za úlohu ešte viac chrániť nespokojných gejov a lesbičky. Ako konkrétne sa polícia SR postaví k rozšíreniu právomocí v boji proti vlastencom, kresťanom a iným „extrémistom“ zatiaľ nie je známe.

Skúšajú to aj slovenské LGBT organizácie Iniciatíva Inakosť, Dúhový Pride, Queer Leaders Forum, Museion a ďalšie. Pred 2 rokmi vyzvali slovenskú vládu nazavedenie trestnoprávnych postihov za nenávistné prejavy voči LGBT komunite. Buď s nimi súhlasíte, alebo šup za mreže, extrémista!

Podobnú výzvu adresoval pokrokovému svetu aj pán poslanec Martin Poliačik zo strany SaS, podľa ktorého nestačí trestať len podnecovanie nenávisti voči ľuďom inej farby pleti a rasy, ale k zákonom chráneným druhom by sa mali pridať aj sexuálne menšiny.

Rastúci apetít liberálov a LGBTI komunity na monopol pravdy neveští do budúcna nič dobré. Spomeňme si, ako nás varoval Erich Maria Remarque: „Tí, čo sľubujú raj na zemi, vždy vytvárajú peklo.“ Totalita, ktorú sa pokúšajú do spoločnosti podsúvať liberálnodemokratický politici je o to zákernejšia, o čo krajšie ju ospevujú! Pozdvihnúť transsexuálny vzťah dvoch prezlečených chlapských princezničiek na úroveň poctivej celoživotnej lásky, s ktorou vychovávali naši starí rodičia svoje deti a vnúčence, a potom vyhlásiť každého oponenta za šíriteľa jedovatej nenávisti?! Treba uznať, naozaj brilantná stratégia, ani komunisti by sa nemuseli hanbiť. Dá sa očakávať, že časom bude podobných požiadaviek liberálov na ich zákonnú ochranu len pribúdať. Tváre satana budú opäť sľubovať na zemi raj. Je možné, že nakoniec nás možno aj naozaj oficiálne umlčia, no potom vyjdeme do ulíc!

 

Ing. Milan Uhrík, PhD.
Ľudová strana Naše Slovensko

 

Publikované na: http://beo.sk/sloboda-prejavu/1897-ludskopravni-aktivisti-navrhuju-zakazat-alianciu-za-rodinu-a-ludovu-stranu-nase-slovensko