Kotleba v prvej línii za všetkých občanov

maxresdefaultNikomu dnes nemusím hovoriť, čo v dnešnej dobe dokáže propaganda a mediálna manipulácia. Svet ovládajú médiá, médiá vlastnia tí, čo majú obrovské finančné zdroje a vlastníci týchto zdrojov ovplyvňujú verejnú mienku tak, ako sa im to hodí.

Európa a celý svet je na pokraji veľkého konfliktu. Ak ešte nedávno platili nejaké istoty, tak dnes sa rozpadajú doslova pred očami. Pred pár rokmi, ak ste boli zo Slovenska a náhodou nelegálne pracovali alebo brigádovali v Rakúsku alebo Nemecku, hrozilo vám nemilosrdné vyhostenie so zákazom vstupu na minimálne 5 rokov. Minulý rok prekročil hranice Európskej únie viac ako milión migrantov – väčšinou bez dokladov, samozrejme nelegálne a napriek snahám polície a armád jednotlivých štátov. Nikto nič nepodnikol. Žiaden politik neodstúpil, všetko zostáva po starom. Rozpráva sa o kvótach, namiesto efektívnej obrany. Kto sa ozve, je extrémista. Kto chce brániť svoju vlasť je nepriateľ. Čierne je v médiách biele a pravda je lož.

Slovensko bude mať na konci tohto týždňa šancu na odpoveď. Parlamentné voľby sú mnohými označované za možno posledné. Zradcovská vláda Roberta Fica sa bráni zákonmi na boj proti terorizmu, keď môže zadržať kohokoľvek, bez udania dôvodu a na akýkoľvek čas. Štvrť storočia od fingovaného prevratu a formálneho ukončenia komunistickej moci na Slovensku úplne otvorene kandidujú dve strany, ktoré sa oficiálne označujú za komunistické. Nič sa nedeje. Žiaden novinár sa nepostavil na obranu demokracie a slobody. Žiaden Denník N, žiadne Sme ani Pravda nepodávajú trestné oznámenia.

Ich témou je Marian Kotleba a Ľudová strana Naše Slovensko. Presne v duchu lživej propagandy je tento skromný človek, ktorý neznáša a nepotrebuje luxus, tento jediný skutočný kresťan a nacionalista označovaný za predstaviteľa fašizmu a politického extrému.

Svoj politický boj vedie Ing. Mgr. Kotleba už viac ako desať rokov. Desať rokov neustáleho obťažovania vládnou mocou, nezmyselných výsluchov a zadržaní, bez možnosti sa obhajovať. Jeho jedinou silou boli aj sú verní priaznivci a podporovatelia, neustále zastrašovaní mocou. Keď sa ako prvý protisystémový politik stal vrcholným predstaviteľom bystrickej župy, útoky zosilneli. Vládny Smer, bystrický magistrát, neziskové organizácie platené zo zahraničia a dokonca aj takzvaná pravica sa spojili do nezmyselného boja proti pravde a kresťanským hodnotám, ktoré reprezentuje Kotleba a Ľudová strana Naše Slovensko.

Arcizlodeji a vrahovia kričia: “chyťte zlodeja“. Totálne zmanipulované médiá sa predbiehajú v primitívnej diskreditácii a falšovaní predvolebných prieskumov. Zrazu je ich najväčším spojencom zradcovská SNS so zlodejmi a mafiánmi vo svojich radách. Nevadí im KDH, ktoré už dávno nemá s kresťanstvom nič spoločné. Nevadia im Maďari z Mostu, ktorí už začínajú vadiť aj skutočným maďarským obyvateľom Slovenska. Všetci proti Kotlebovi, to je jediné, čo zostáva každodennou témou.

Proti tomuto stoja národné a kresťanské hodnoty a pravda. Kotleba a Ľudová strana Naše Slovensko ako jediní, za 26 rokov vo verejnej funkcii dokázali, že sa dá vládnuť a nekradnúť. Dokázali, že medzi kresťanskou rétorikou a praktickým životom nemusí byť žiaden rozdiel. Dokázali, že vedia Slovenky a Slovákov skutočne ochrániť a nie ich len „chrániť“ pár týždňov pred voľbami na billboardoch. Dokázali, že vedia riešiť nezamestnanosť a cigánske povaľačstvo skutočne a nie len v programe strany.

Ako sa môže cítiť volič, ktorý pôjde 5. marca do volebnej miestnosti a bude sa možno rozhodovať (alebo bude už rozhodnutý) komu dá svoj hlas. Dá ho stranám, ktoré oblepili celú krajinu billboardami, platili si relácie v televízii a rozhovory v rádiách? Tieto strany prichádzajú do volieb s miliónmi od svojich sponzorov. Sponzor nedáva peniaze preto, aby morálne podporil, ale preto, že bude všetko chcieť späť. A s takým úrokom, že taký nedával svojim klientom ani Andrej Kiska. Tento dlh budú znovu platiť občania a znovu budú konštatovať, že nič nebolo splnené a aj tak nie je nádej.

Dnes nádej je a volá sa KOTLEBA – ĽUDOVÁ STRANA NAŠE SLOVENSKO. Je to nádej pre všetkých, čo majú odvahu konečne niečo zmeniť a konečne nájsť skutočného zlodeja a vraha. Hlas pre Kotlebu nie je hlasom pre luxusné jachty a bohaté recepcie v Bratislave a Košiciach. Je to hlas pre statočnú prácu, na ktorej bola vybudovaná európska a kresťanská civilizácia. Je to práca pre každého a spravodlivá odmena za každú prácu. Naopak – je to koniec živenia nepracujúcich a poflakujúcich sa asociálov. Je to vízia dňa, keď polícia bude pomáhať a chrániť. Je to cesta vybudovania sebavedomia a odvahy, ktorá bola za posledných 26 rokov vytrvalo ničená. Je to cesta skutočne pre každého.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
riaditeľ Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja
Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko