Cigánske útoky sa stupňujú!

Len za posledný mesiac, od polovice septembra 2010, sa odohralo niekoľko útokov na bielych obyvateľov, ktorí majú tú smolu, že bývajú v blízkosti komunity asociálnych cigánskych parazitov. Asociáli, posmelení alibizmom všetkých vlád, súčasnú nevynímajúc, si dovoľujú čoraz viac. Posledný útok, pri ktorom v Revúcej tlupa 20-tich ožratých Cigánov dobila mladý pár, bol obzvlášť závažný, nakoľko mladí Cigáni predviedli doslova lov v svorke. Takéto vyhrotenie situácie v Revúcej sa však dalo čakať už dávnejšie, pretože celý okres je dlhodobo neslávne známy nezvládnutím cigánskej otázky. Orgány štátnej ani verejnej moci si s neprispôsobivými asociálmi nevedia dať rady. Navyše mnohí Revúčania, ako aj obyvatelia blízkych obcí, obviňujú policajtov z OR PZ v Revúcej zo spolupráce s cigánskymi drogovými dílermi a zo zakrývania a zľahčovania cigánskej kriminality. Ako príklad môžeme spomenúť napadnutie dôchodcu z Ratkovej, ktorého rodinu sa pokúsili lynčovať Cigáni z blízkej osady, a policajti z OR PZ v Revúcej sa napriek urgenciám napadnutého pokúsili prípad ututlať.

Cigánsky teror túto jeseň však nesužuje len ľudí v revúckom okrese. Ešte koncom októbra 2010 napadla trojica mladistvých Cigánov 17-ročného študenta banskobystrického gymnázia. Jeden z nich ho niekoľkokrát udrel boxerom do tváre, čím mladému gymnazistovi spôsobil zlomeninu viacerých tvárových kostí a otras mozgu. Ďalší útok sa odohral v Prešove, kde niekoľko maloletých Cigánov slovne napadlo 10-ročného chlapca, a jeden z nich ho bodol ceruzkou do rebier. Ostatný medializovaný cigánsky útok, tentoraz pokus o lúpež, skončil obvinením človeka, ktorý sa pokúsil brániť svoj majetok.

Je skutočne alarmujúce, že všetky tieto útoky asociálnych parazitov na slušných ľudí prebehli v priebehu necelého mesiaca. Táto smutná štatistika znova potvrdzuje totálnu neschopnosť štátu zabezpečiť pokojný a bezpečný život svojim obyvateľom. Ak to takto pôjde ďalej, tak slušní ľudia, ktorých dnes pred útokmi asociálov nechráni zákon ani polícia, sa naozaj budú musieť začať brániť sami.