SNS pozýva amerických vojakov na Slovensko! Ako jediní sme hlasovali proti

Vláda na čele s SNS a SMERom chce na Slovensko pozvať amerických vojakov. Malo by ísť o špecialistov na civilno-vojenské operácie, ktorí sa zameriavajú na psychologické ovplyvňovanie ľudí. Pôsobenie týchto jednotiek je známe z krajín, v ktorých Američania rozpútali revolúcie, prípadne voči ktorým podnikli priame vojenské zásahy. Dve skupiny amerických vojakov by mali byť umiestnené na posádke v Martine, a na Slovensku by mali pôsobiť 18 mesiacov. SNS a SMER tak svojimi činmi znovu jasne potvrdili, že urobia všetko, vrátane zapredania vlastnej krajiny, len aby sa vopchali do priazne Američanov.

Príchod prvej skupiny špeciálnych amerických vojakov pozostávajúcej zo 4 vojakov a 2 kusov vojenskej techniky je len predvoj pred hlbším etablovaním americkej vojenskej prítomnosti na Slovensku. Je jasné, že armáda USA sa bude na Slovensku snažiť usadiť postupne, malými krôčikmi, pričom ani jeden z týchto krôčikov nebude tak veľký, aby dokázal rozdúchať nárazové vášne verejnosti. Takisto je evidentné, že americkí vojaci na Slovensku budú plniť funkcie agentov, keďže tu budú propagovať vojenskú činnosť USA a po návrate domov budú nepochybne referovať o pomeroch v slovenskej spoločnosti a v Ozbrojených silách SR.

Najhoršie zo všetkého je, že týchto amerických špecialistov sem pozývajú priamo predstavitelia vlády SR. Poslanec Milan Uhrík preto upozornil na falošnosť predsedu SNS Andreja Danka a na farizejstvo bývalého premiéra Fica. Obaja z nich sa pri každej príležitosti vystatujú, ako veľmi im záleží na zlepšení vzťahov so slovanskými krajinami a ako sa nebudú podieľať na protiruskom besnení. V skutočnosti však Robert Fico hlasoval za protiruské sankcie a Andrej Danko hlasoval opakovane za vyslanie slovenských vojakov, aby išli pod americkým velením provokovať na ruské hranice. Pred verejnosťou však hrajú úplne iné divadlo.

Falošní klamári v politike sú nielen hanbou, ale hlavne hrozbou pre celé Slovensko. Prevracajú kabáty ako sa im v danej chvíli hodí, klamú a zavádzajú voličov len aby sa udržali pri moci, čím Slovensku a jeho obyvateľom tým spôsobujú obrovské škody. V ĽS Naše Slovensko budeme preto aj naďalej otvárať ľuďom oči a upozorňovať ich na klamárov, ktorí sa s nimi len hrajú.

Ing. Milan Uhrík, PhD.
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko