Naša práca v Prešovskom kraji prináša skvelé výsledky

Na východnom Slovensku sa nám počas leta podarilo otvoriť oči veľkému množstvu ľudí, ktorí pochopili že ĽS Naše Slovensko je jedinou skutočnou opozíciou voči súčasnému skorumpovanému systému. Len počas augusta sme v Prešovskom kraji zorganizovali množstvo významných akcií a navštívili takmer každé okresné mesto, kde sme sa stretli s tisíckami občanov.

10. augusta sme v Šarišských Michaľanoch zorganizovali každoročnú spomienku na brutálny zásah policajných jednotiek voči pokojne demonštrujúcim občanom v tejto obci v roku 2009.

17. augusta sme v Snine protestovali proti kriminalite asociálov, ktorí tam len pár dní predtým do krvi dobili mladé dievča. Nášho protestu sa zúčastnilo takmer 400 ľudí a výsledky v podobe vznesenia obvinení z trestných činov voči páchateľom sa dostavili už o niekoľko dní.

18. augusta sme vo Vranove nad Topľou zorganizovali futbalový turnaj okresných organizácií našej strany z východného Slovenska, na ktorom sa zúčastnili desiatky súťažiacich a pre verejnosť bolo pripravené bohaté občerstvenie a guláš.

21. augusta sme v Poprade zorganizovali spomienku na inváziu vojsk Varšavskej zmluvy, na ktorej sme poukázali na to, že sa história opäť raz opakuje a dnes sú to čižmy amerických vojakov, ktoré dupú na krky európskych národov.

24. augusta naša mimoriadne aktívna okresná organizácia vo Vranove nad Topľou zorganizovala súťaž o najsilnejšieho muža mesta, kde pretekári bojovali v náročných disciplínach ako napr. ťahanie vozidla lanom, či tlak na lavičke.

V aktívnej práci v prospech všetkých slušných ľudí pokračujeme aj na jeseň a nezastavíme sa, kým Slovensko opäť nepostavíme na nohy.

Milan Mazurek
predseda prešovského krajského klubu
ĽS Naše Slovensko