Marian Kotleba sa opäť zapojil do súťaže traktorov Zetor 25 Cup v Malej Lehote

V sobotu 13. júla sme sa zúčastnili piateho ročníka súťaže historických traktorov Zetor 25 v Malej Lehote – dedinka do dvadsať kilometrov za Novou Baňou, v srdci krásnej slovenskej prírody.

Rekordný počet prihlásených súťažných traktorov, rekordný počet vystavovaných traktorov, historických vozidiel a techniky, koncerty slovenských interpretov a kapiel, ľudové remeslá, výborná nálada, chutné jedlo a srdeční ľudia, to bol piaty ročník z roka na rok obľúbenejšej súťaže historických traktorov Zetor 25.

„Troška“ nám aj spŕchlo, premokli sme tak, že ani jedna nitka neostala suchá, avšak to nám nepokazilo náladu a celá akcia dopadla na výbornú. Naše farby obhajoval tak ako minulý rok predseda našej strany pán Marian Kotleba, ktorý prevetral našu dvadsaťpätku. Súťažilo sa v piatich disciplínach: originalita, šprint z horného neutrálu, šprint zo spodného neutrálu, silový pretek, pretek zručnosti. Viac sa dozviete v priloženej reportáži Rádia Naše Slovensko.

Ďakujeme veľmi pekne organizátorom Zetor Cup-u, všetkým našim členom a funkcionárom, ktorí sa podieľali na príprave a realizácii našej účasti a samozrejme vďaka patrí aj členom, ktorí nás prišli do Malej Lehoty podporiť z celého nášho krásneho Slovenska. Ďakujeme všetkým našim sympatizantom a voličom vyjadrujúcim podporu našej strane.

Oblastná organizácia Žiar nad Hronom, Žarnovica