V novom vydaní časopisu Naše Slovensko sa dozviete pravdu, ktorú v médiách nikdy nenapíšu

widget-thumb-10-2016V októbrovom vydaní časopisu Naše Slovensko sa dozviete pravdu nielen o našej práci v Banskobystrickom samosprávnom kraji, ale aj v Národnej rade Slovenskej republiky. O našej práci neinformovali médiá hlavného prúdu doposiaľ nikdy objektívne. Ako klamali o našej činnosti a preferenciách pred voľbami, tak klamú o nás aj dnes. Démonizujú a očierňujú nás ako sa len dá. Naše návrhy zákonov v prospech Slovenska nespomenú nikde. O našich vlakových hliadkach informujú len v zlom, ale na margo agresívnych asociálov, ktorí terorizujú slušných ľudí, nepovedia ani krivé slovo. A takto je to so všetkými správami o nás.

V časopise sa tiež dozviete necenzurované informácie o Európskej únii a teroristickej organizácii NATO a takisto aj o dôvodoch, ktoré nás viedli k začatiu zberu podpisov pod petíciu za vyhlásenie referenda o vystúpení z EÚ a NATO.

V rubrike “Zradcovia národa” budeme pravidelne informovať o “štandardných” politikoch, ktorí predstavujú vďaka svojej bezcharakternosti pre Slovensko nielen hanbu, ale priam hrozbu. V tomto vydaní sme sa rozhodli priniesť bližšie informácie o predsedovi SNS a predsedovi NR SR Andrejovi Dankovi, ktorý svojimi činmi dokázal to, čo pred voľbami tušili mnohí – že je národniar len na papieri a len dovtedy, kým je to pre neho politicky výhodné.

Noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu

Ing. Milan Uhrík, PhD.
podpredseda pre propagáciu ĽS Naše Slovensko

Zdieľať článokTweet about this on Twitter0Share on Google+1Print this pageEmail this to someone