Spomienka na krvavý zásah polície proti pokojnému zhromaždeniu v Šarišských Michaľanoch

michlany (19)

V sobotu 13. augusta 2016 sa v Šarišských Michaľanoch konala spomienka na krvavý zásah polície proti pokojnému zhromaždeniu. Podujatia sa zúčastnilo asi 120 ľudí, ktorí si vypočuli príhovory poslanca NR SR Milana Mazureka a okresného predsedu ĽS Naše Slovensko z Vranova nad Topľou Jozefa Mihalčina.

Rečníci upozorňovali najmä na to, že od roku 2009, kedy sa brutálny zásah polície v Šarišských Michaľanoch proti protestujúcim občanom odohral, sa v slovenskej polícii nezmenilo vôbec nič. Minister vnútra je stále ten istý Róbert Kaliňák, ktorý nemá problém vydať rozkaz na agresívny zásah polície proti slušným Slovákom, ale asociálnym extrémistom z cigánskych osád neskriví ani vlas na hlave.

Tragické udalosti zo Šarišských Michalian sú pre nás mementom, že slovenské bezpečnostné zložky dodnes neslúžia v prospech slušných ľudí. Vláda zneužíva políciu len na svoju ochranu a na ochranu asociálnych parazitov, ktorí ju neustále volia. Preto náš boj za spravodlivosť neskončí, až kým na Slovensku nezačne platiť zákon pre každého rovnako!

Zdieľať článokTweet about this on Twitter0Share on Google+1Print this pageEmail this to someone