Podporte protest proti príchodu imigrantov na Slovensko!

A man armed with an axe threatens members of the press in Johannesburg, Friday, April 17, 2015 after overnight attacks between locals and immigrants in Johannesburg. Several shops and cars were torched overnight in continued anti-immigrant attacks by locals. (AP Photo/Shiraaz Mohamed)

Už túto sobotu 11. júla sa v Žiline uskutoční protest proti príchodu imigrantov na Slovensko. Tento v poradí už druhý protest je ďalšou jedinečnou šancou ukázať Bruselu a Ficovej vláde, že na Slovensku nechceme a nestrpíme ani jedného imigranta z Afriky či moslimských krajín!

Aj napriek zrušeniu tzv. povinných kvót sa na veci nič nezmenilo! Slovensko a jeho obyvatelia sú naďalej ohrození masovým prílevom imigrantov, ktorí budú siahať na naše ženy, deti, majetok, prácu a rodnú zem!

Vidiac masový odpor európskych národov voči tejto likvidačnej politike sa Európska únia rozhodla potichu dosiahnuť to, čo sa jej nepodarilo kvótami. A to všetko so súhlasom Ficovej vlády! Už tento mesiac má Európska komisia prísť s novým plánom, ako k nám pretlačiť neeurópskych imigrantov! Preto nemlčme a konajme, kým je ešte čas!

Príďte aj Vy podporiť protest proti príchodu imigrantov na Slovensko! Stretneme sa 11. júla 2015 o 15.00 hod. na Námestí Andreja Hlinku v Žiline!

Zdieľať článokTweet about this on Twitter0Share on Google+1Print this pageEmail this to someone