Ľudová strana Naše Slovensko podporila dôchodkyňu, ktorú odmietol prezident Kiska, KDH aj SMER!

Dňa 26. augusta 2015 volebný líder Ľudovej Naše Slovensko a predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba prijal na Úrade BBSK 75. ročnú pani Cigáňovú zo Žarnovice, ktorá sa nachádza dlhodobo vo veľmi zlej sociálnej a životnej situácii. Zo svojho skromného dôchodku sa musí starať aj o invalidného syna, chorého na rakovinu.

Niekoľko rokov opakovane žiadala o pomoc množstvo politických strán medzi nimi aj strany KDH a SMER, vrátane bývalého predsedu BBSK Vladimíra Maňku a prezidenta SR Andreja Kisku. Dočkala sa však len rezolútneho odmietnutia.

a

Tieto parlamentné strany tak opäť raz ukázali, že slová „kresťanský“ a „sociálny“ sú pre nich len obyčajnou pozlátkou, za ktorou sa v skutočnosti neskrýva nič iné ako biznis a služba cudzím záujmom.

Jediný u koho našla súcit, skutočné porozumenie a ochotu pomôcť bola Ľudová strana Naše Slovensko. Marian Kotleba jej preto na Úrade BBSK osobne, v menej celej strany, odovzdal obálku s finančným darom, ktorý jej má pomôcť preklenúť najhoršie problémy. Radosť a vďaka v očiach staršej pani je pre našu stranu tou najväčšou motiváciou pre ďalší boj proti tejto prehnitej vláde, pre ktorú sú cudzí imigranti viac ako vlastní občania.

Zdieľať článokTweet about this on Twitter0Share on Google+0Print this pageEmail this to someone