Kontakty

Predsedníctvo strany

Predseda strany
kotleba-mini
Ing. Mgr. Marian Kotleba

Tajomník strany
Mgr. Rastislav Schlosár

Podpredseda strany
uhrik-mini
Ing. Milan Uhrík, PhD.

Podpredseda strany
belusky-mini
Ing. Martin Beluský, PhD.

Podpredseda strany
(dočasne poverený)
Dušan Kričko
Mgr. Dušan Kričko

Predseda bratislavského krajského klubu
Vladimír Zeman
Ing. Vladimír Zeman

Predseda severoslovenského krajského klubu
Andrej Medvecký

Predseda stredoslovenského krajského klubu
Ján Mikovčák
Ján Mikovčák

Predseda východoslovenského krajského klubu
Milan Mazurek
Milan Mazurek

Predseda západoslovenského krajského klubu
kecskes-mini
Bc. Ján Kecskés

Bratislavský krajský klub

Krajský predseda Ing. Vladimír Zeman bratislava@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
BA 1, BA 2, BA 3
Martin Bauman bauman@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
BA 4, BA 5
DiS. art. Štefan Sojka sojka@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Malacky, Senec, Pezinok
Mgr. Roman Conorto conorto@naseslovensko.net

Severoslovenský krajský klub

Krajský predseda Andrej Medvecký sever@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Žilina, Bytča
Pavol Lazar lazar@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Námestovo, Dolný Kubín, Tvrdošín
Emil Kupčík kupcik@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Čadca, Kysucké Nové Mesto
František Drozd drozd@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Ružomberok, Liptovský Mikuláš
Michal Buchta buchta@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Martin, Turčianske teplice
Jana Drengubiaková drengubiakova@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Ilava
Juraj Bartoš bartos@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Púchov, Považská Bystrica
Mgr. Marián Mišún misun@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza
Anton Grňo grno@naseslovensko.net

Stredoslovenský krajský klub

Krajský predseda Ján Mikovčák stred@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Banská Bystrica, Brezno
Miroslav Potančok potancok@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Zvolen, Banská Štiavnica, Krupina
Ing. Ivan Sitár sitar@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Žiar nad Hronom, Žarnovica
Rastislav Kysel kysel@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Revúca, Rožňava
Mgr. Stanislav Mizík mizik@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Lučenec, Detva, Poltár
PaedDr. Miroslav Suja suja@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okres
Veľký Krtíš
Michal Gyorgyík gyorgyik@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okres
Rimavská Sobota
Zdenko Ľaudár laudar@naseslovensko.net

Východoslovenský krajský klub

Krajský predseda Milan Mazurek vychod@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa
Ing. Pavol Kopecký kopecky@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Spišská Nová Ves, Levoča, Gelnica
Jozef Kladný kladny@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Prešov, Sabinov
Mgr. Štefan Cicoň, MBA cicon@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Košice, Košice – okolie
Štefan Hudák hudak@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Bardejov, Svidník, Stropkov
Mgr. Eduard Kočiš kocis@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Vranov nad Topľou, Michalovce, Sobrance
Ing. Jozef Mihalčin mihalcin@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Humenné, Snina, Medzilaborce
Peter Demjan demjan@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okres
Trebišov
Ing. Miroslav Ramšák ramsak@naseslovensko.net

Západoslovenský krajský klub

Krajský predseda Bc. Ján Kecskés zapad@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Skalica, Senica, Myjava
Marek Tršo trso@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Trnava, Piešťany
Ladislav Nagy nagy@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy Galanta, Dunajská Streda, Hlohovec Roman Vančo vanco@naseslovensko.net
Oblastná predsedníčka pre okresy
Nitra, Topoľčany, Šaľa
Andrea Hudecová hudecova@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Zlaté Moravce, Levice
Rastislav Jakubík jakubik@naseslovensko.net
Oblastný predseda pre okresy
Nové Zámky, Komárno
Radovan Kuruc kuruc@naseslovensko.net