Kontakty

Predsedníctvo strany

Predseda strany
kotleba-mini
Ing. Mgr. Marian Kotleba

Tajomník strany
Mgr. Rastislav Schlosár

Podpredseda strany
uhrik-mini
Ing. Milan Uhrík, PhD.

Podpredseda strany
belusky-mini
Ing. Martin Beluský, PhD.

Podpredseda strany
(dočasne poverený)
Dušan Kričko
Mgr. Dušan Kričko

Predseda bratislavského krajského klubu
Vladimír Zeman
Ing. Vladimír Zeman

Predseda severoslovenského krajského klubu
Andrej Medvecký

Predseda stredoslovenského krajského klubu
Ján Mikovčák
Ján Mikovčák

Predseda východoslovenského krajského klubu
Milan Mazurek
Milan Mazurek

Predseda západoslovenského krajského klubu
kecskes-mini
Bc. Ján Kecskés

Bratislavský krajský klub

Krajský predseda Ing. Vladimír Zeman bratislava@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
BA 1, BA 2, BA 3
Marián Bauman bauman@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
BA 4, BA 5
DiS. art. Štefan Sojka sojka@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Malacky, Senec, Pezinok
Mgr. Roman Conorto conorto@LsNaseSlovensko.sk

Severoslovenský krajský klub

Krajský predseda Andrej Medvecký sever@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Žilina, Bytča
Pavol Lazar lazar@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Námestovo, Dolný Kubín, Tvrdošín
Emil Kupčík kupcik@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Čadca, Kysucké Nové Mesto
František Drozd drozd@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Ružomberok, Liptovský Mikuláš
Michal Buchta buchta@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Martin, Turčianske teplice
Jana Drengubiaková drengubiakova@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Ilava
Juraj Bartoš bartos@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Púchov, Považská Bystrica
Mgr. Marián Mišún misun@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Prievidza
Anton Grňo grno@LsNaseSlovensko.sk

Stredoslovenský krajský klub

Krajský predseda Ján Mikovčák stred@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Banská Bystrica, Brezno
Miroslav Potančok potancok@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Zvolen, Banská Štiavnica, Krupina
Ing. Ivan Sitár sitar@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Žiar nad Hronom, Žarnovica
Rastislav Kysel kysel@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Revúca, Rožňava
Mgr. Stanislav Mizík mizik@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Lučenec, Detva, Poltár
PaedDr. Miroslav Suja suja@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okres
Veľký Krtíš
Michal Gyorgyík gyorgyik@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okres
Rimavská Sobota
Zdenko Ľaudár laudar@LsNaseSlovensko.sk

Východoslovenský krajský klub

Krajský predseda Milan Mazurek vychod@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa
Ing. Pavol Kopecký kopecky@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Spišská Nová Ves, Levoča, Gelnica
Jozef Kladný kladny@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Prešov, Sabinov
Mgr. Štefan Cicoň, MBA cicon@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Košice, Košice – okolie
Štefan Hudák hudak@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Bardejov, Svidník, Stropkov
Mgr. Eduard Kočiš kocis@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Vranov nad Topľou, Michalovce, Sobrance
Ing. Jozef Mihalčin mihalcin@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Humenné, Snina, Medzilaborce
Peter Demjan demjan@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okres
Trebišov
Ing. Miroslav Ramšák ramsak@LsNaseSlovensko.sk

Západoslovenský krajský klub

Krajský predseda Bc. Ján Kecskés zapad@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Skalica, Senica, Myjava
Marek Tršo trso@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Trnava, Piešťany
Ladislav Nagy nagy@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy Galanta, Dunajská Streda, Hlohovec Roman Vančo vanco@LsNaseSlovensko.sk
Oblastná predsedníčka pre okresy
Nitra, Topoľčany, Šaľa
Andrea Hudecová hudecova@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Zlaté Moravce, Levice
Rastislav Jakubík jakubik@LsNaseSlovensko.sk
Oblastný predseda pre okresy
Nové Zámky, Komárno
Radovan Kuruc kuruc@LsNaseSlovensko.sk