Volebný líder ĽS Naše Slovensko, banskobystrický župan Marian Kotleba, vyvrátil podozrenia z porušenia zákona!

Na mimoriadnom zastupiteľstve Banskobystrického samosprávneho kraja, ktoré sa na žiadosť poslancov konalo v sobotu, 31. januára 2015 v Banskej Bystrici, župan Marian Kotleba vyvrátil podozrenia z porušenia zákona. Predseda BBSK Marian Kotleba prítomným poslancom, zástupcom verejnosti aj médiám jasne vysvetlil skutočnosti ohľadom oboch podnetov poslanca NR SR Miroslava Beblavého.

V prvom podnete Beblavý namieta, že Marian Kotleba podnikal ako živnostník aj potom, ako sa stal predsedom BBSK. Porušenia zákona sa Marian Kotleba nedopustil ani dopustiť nemohol, pretože jeho živnosť bola pozastavená už od 10. marca 2010. To znamená, že Marian Kotleba ako verejný funkcionár nepodnikal ani jediný deň!

V druhom podnete Beblavý Kotlebu napáda za údajné prijímanie darov od fyzických osôb, a to v súvislosti s výkonom jeho verejnej funkcie predsedu BBSK. Marian Kotleba na mimoriadnom zasadnutí zastupiteľstva dokázal, že dary prijíma len ako podporu jeho aktivít, ktorých cieľom je obnoviť poriadok a zákonný stav na pozemkoch pod Cigánmi vypáleným hradom Krásna Hôrka. Za týmto účelom chce Marian Kotleba kúpiť pásový bager strednej triedy (hmotnosť 20 až 40 ton). Náklady na tento bager a upratanie pozemku sa môžu vyšplhať až na 50000,- eur.

Ak chcete podporiť boj Mariana Kotlebu proti zvýhodňovaniu parazitov pod Krásnou Hôrkou, môžete tak urobiť príspevkom na účet 402 894 123 / 7500.