Spomienka na krvavý zásah polície proti pokojnému zhromaždeniu v Šarišských Michaľanoch

V sobotu 13. augusta 2016 sa v Šarišských Michaľanoch konala spomienka na krvavý zásah polície proti pokojnému zhromaždeniu. Podujatia sa zúčastnilo asi 120 ľudí, ktorí si vypočuli príhovory poslanca NR SR Milana Mazureka a okresného predsedu ĽS Naše Slovensko z Vranova nad Topľou Jozefa Mihalčina.

Rečníci upozorňovali najmä na to, že od roku 2009, kedy sa brutálny zásah polície v Šarišských Michaľanoch proti protestujúcim občanom odohral, sa v slovenskej polícii nezmenilo vôbec nič. Minister vnútra je stále ten istý Róbert Kaliňák, ktorý nemá problém vydať rozkaz na agresívny zásah polície proti slušným Slovákom, ale asociálnym extrémistom z cigánskych osád neskriví ani vlas na hlave.

Tragické udalosti zo Šarišských Michalian sú pre nás mementom, že slovenské bezpečnostné zložky dodnes neslúžia v prospech slušných ľudí. Vláda zneužíva políciu len na svoju ochranu a na ochranu asociálnych parazitov, ktorí ju neustále volia. Preto náš boj za spravodlivosť neskončí, až kým na Slovensku nezačne platiť zákon pre každého rovnako!