Rušenie a zakazovanie mítingov nás nezastavilo. Stretnutia s občanmi pokračujú!

report-Novaky-1

Po sérií mítingov, ktoré nám boli z politických dôvodov zrušené sa nám túto blokádu nakoniec podarilo úspešne prelomiť. Vďaka nezlomnosti našich členov a odvahe a záujmu občanov sme sa mohli spolu s vami stretnúť v pondelok 12. júna v Novákoch. Ďakujeme pánovi primátorovi a mestským poslancom, že sa nedali zastrašiť bulvárnymi médiami a agentmi z rôznych mimovládnych organizácií, ktorí bombardovali mestský úrad so žiadosťami o okamžité zrušenie nášho plánovaného mítingu. Vašou odpoveďou na tieto cenzorské snahy predstaviteľov mimovládiek však bola plná sála mestského kultúrneho domu v Novákoch. Na stretnutie s občanmi prišli poslanci NR SR a vrcholoví predstavitelia ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba a Milan Uhrík.

report-Novaky-2-smallZ obrovského záujmu ľudí o stretnutie je zrejmé, že občania si už začínajú otvárať oči a vidia, že všetky tzv. štandardné politické strany sú v skutočnosti len predĺženou rukou oligarchov a finančných skupín. Stretnutie v nabitej sále sa nieslo v príjemnej atmosfére. Na úvod sa prítomným prihovoril predseda Trenčianskeho krajského klubu Ing. Milan Špánik, ktorý predstavil činnosť a výsledky práce trenčianskeho krajského klubu v Novákoch a v okolitom regióne. Po ňom dostal slovo poslanec NR SR a podpredseda strany Ing. Milan Uhrík, PhD., ktorý informoval o činnosti a aktivitách poslancov ĽS Naše Slovensko v parlamente, o ktorých mainstreamové médiá nenapíšu prakticky nič. Predseda strany Ing. Mgr. Marian Kotleba vo svojom príhovore zase zhrnul celkový stav našej krajiny. Upozornil na neustále rastúci štátny dlh, katastrofálny stav zdravotníctva, na to, že nemáme vlastné hranice, armádu, potravinovú a energetickú sebestačnosť, že mladí ľudia vo veľkom opúšťajú Slovensko. Zdôraznil tiež, že mnohé užitočné návrhy zákonov predložené v NR SR našimi poslancami ostatné politické strany zamietli aj napriek tomu, že ich mali tiež vo svojich programoch. Spomenul aj boj s korupciou v rámci BBSK, kde bolo podaných až 29 trestných oznámení pre podozrenie z korupcie a rozkrádania verejných zdrojov vo výške 4,6 milióna eur. Žiaľ, do dnešného dňa nevzišiel z týchto trestných oznámení ani jeden pozitívny výsledok. Zrejme aj preto, že NAKA sa namiesto boja proti korupcii v súčasnosti zameriava na boj s tzv. „extrémizmom“, či presnejšie na boj s inými názormi. Po príhovoroch prítomní predstavitelia strany už tradične bez akejkoľvek cenzúry odpovedali na otázky publika.

Po viacerých zakázaných mítingoch nás toto stretnutie s občanmi opäť presvedčilo, že ľudia majú obrovský záujem vypočuť si pravdu, že náš boj s oligarchiou a politickou mafiou nie je márny a že zmena je skutočne na dosah. Preto budeme v stretnutiach s vami, občanmi, pokračovať naďalej, aj napriek hysterickej snahe mimovládneho a štátneho aparátu zabrániť nám v tom.

Ing. Milan Špánik
predseda Trenčianskeho krajského klubu ĽS Naše Slovensko