Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko podala petíciu proti príchodu imigrantov na Slovensko!

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko dnes oficiálne podala na Úrade vlády SR petíciu, ktorou viac ako 50 tisíc ľudí vyzvalo vládu, aby vykonala všetky potrebné opatrenia na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky. Počet signatárov petície tak 5-násobne prekročil zákonom stanovenú hranicu na to, aby sa ňou musela zaoberať vláda. Petíciou sme jasne ukázali, že my na rozdiel od Ficovej vlády a tzv. štandardných politických strán nielen hovoríme, ale aj konáme. Vláde sme tak dali najavo, že obyvatelia Slovenska si neželajú v našom štáte ani jedného imigranta! A to bez ohľadu na to, či nám ich sem natlačí „povinne“ Brusel, alebo „dobrovoľne“ smerácka vláda. Týmto by sme chceli poďakovať všetkým občanom Slovenskej republiky, ktorí sa nenechali odradiť lživou propagandou zapredaných médií a svojim podpisom dokázali, že im záleží na osude Slovenska a budúcnosti našich detí.

Petičné hárky odovzdali vo štvrtok 3. marca 2016 v Bratislave členovia petičného výboru – predseda ĽS Naše Slovensko a banskobystrický župan Marian Kotleba a tajomník strany Martin Beluský. A spolu s nimi aj členovia Predsedníctva ĽS Naše Slovensko – Rastislav Schlosár, Ján Kecskés, Peter Krupa, Ján Mora a ďalší členovia a sympatizanti ĽS Naše Slovensko.

Petícia proti príchodu imigrantov na Slovensko je veľkým mementom. Mementom, že národ nesmie nikdy zabudnúť na to, kto v Európskom parlamente hlasoval za rezolúciu o povinnom prijímaní imigrantov do štátov Európskej únie, teda aj na Slovensko. Pripomeňme si ich ešte raz – boli to europoslanci za strany SMER-SD, SDKÚ, KDH, MOST-HÍD a OĽANO!