Proti narastajúcej kriminalite asociálov protestovalo v Tisovci 600 slušných ľudí. Polícia proti nim nasadila kukláčov!

Vo štvrtok 25. októbra 2018 zorganizovala ĽS Naše Slovensko masové zhromaždenie na podporu Tisovčanov, ktorí sú neustále atakovaní a obťažovaní výčinmi neprispôsobivých asociálov. Bohužiaľ to zašlo až tak ďaleko, že jeden z Tisovčanov doplatil na agresivitu asociálov svojím životom. Bezbranného invalidného dôchodcu, odkázaného na invalidný vozík, asociáli prepadli priamo v jeho dome. Kvôli pár eurám z jeho invalidného dôchodku ho zabili tak, že mu tehlami roztĺkli hlavu. Jeho žena unikla smrti len zázrakom. Bližšie o tomto zverskom prípade sme písali tu.

Viete si predstaviť, že sa vo vlastnom dome zobudíte na to, ako vám banda asociálov rozkopne dvere a doslova vás ukameňuje za živa, len skrz vidiny pár eur, ktoré vám môžu ukradnúť? Alebo že by sa to, nedaj Pán Boh, stalo Vášmu otcovi alebo starému otcovi?

Určite si pamätáte, keď grázel v Bratislave dobil Filipínca Henryho. Vtedy sa išli mainstreamové médiá roztrhnúť od hnevu a stokrát za deň prinášali správu, aký tragický skutok sa stal. Keď však dobijú, doslova ukameňujú na smrť invalidného dôchodcu, bieleho Slováka, tak médiá sú buď ticho alebo smrť tohto pána hyenisticky bagatelizujú a zľahčujú. Tak, ako napríklad plytký bulvárny portál Topky.sk vo svojom článku.

Ja osobne som dorazil do Tisovca zhruba hodinu pred akciou a úprimne musím skonštatovať, že som ostal v šoku. Pred mestským úradom parkovalo vyše 20 policajných áut, niekoľko policajných dodávok, dodávky so psovodmi a dokonca dodávky kukláčov! Keď ale začali z kufrov svojich áut vyberať štíty a obušky, tak si hovorím, že to musí byť zlý sen...

Milo som bol prekvapený z komunikácie s mestskou políciou, ktorej príslušníci boli maximálne ústretoví. Pri rozhovore s nimi bolo cítiť frustráciu zo súčasnej situácie. Dozvedel som sa, že 95 % deliktov, ktoré riešia, sú spôsobené práve neprispôsobivými asociálmi.

Zhromaždenie na podporu Tisovčanov začalo krátko po 17-tej hodine a potešujúce bolo, že tentokrát to ľuďom nebolo jedno. Námestie pred mestským úradom zaplavilo okolo 500 – 600 ľudí.

Tisovčanom sa postupne prihovorili poslanci NR SR Ján Mora, Stanislav Mizík, Milan Mazurek, takisto kandidát na primátora Tisovca Pavel Cibuliak a ako posledný sa k davu Slovákov prihovoril predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba.

Zhromaždenie sme ukončili hymnou Slovenskej republiky a spoločným pochodom k domu zavraždeného dôchodcu, kde sme zapálili sviečky a pomodlili sa za neho. Ostáva len dúfať, že kompetentní sa už konečne zobudia a namiesto míňania obrovských finančných prostriedkov na masívne policajné manévre na pietnych akciách organizovaných ĽS Naše Slovensko sa budú konečne sústrediť radšej na boj s narastajúcou kriminalitou neprispôsobivých asociálov, ktorí terorizujú a vraždia nevinných ľudí.

Ján Mora
poslanec NR SR
podpredseda ĽS Naše Slovensko