Protestná akcia proti pochodu úchylákov v Bratislave

V sobotu 30. júla 2016 sa v Bratislave konal tzv. Dúhový pochod – karneval duševne narušených úchylákov predvádzajúcich sa pred mestom a kamerami. Hoci sa táto akcia snaží maskovať za lásku a toleranciu, v skutočnosti je len propagáciou toho najťažšieho egoizmu do seba zahľadených sebcov hľadajúcich nové spôsoby ukájania. Slušných homosexuálov, úprimne si uvedomujúcich svoju sexuálnu dezorientáciu, by ste tam hľadali márne. Takí sa totiž nepotrebujú verejne prezliekať za princezné a predvádzať pred novinármi. Asi nikoho už neprekvapí, že toto nechutné verejné divadlo podporovalo takmer 40 rôznych mimovládnych organizácií a veľvyslanectiev západných štátov, na čele s ambasádou USA.

Tento rozmach úpadku nenechal chladných ani členov ĽS Naše Slovensko, ktorí už dávno prehliadli homoloby tiahnucu k nám z Európskej únie. Naši členovia preto na rovnaký deň operatívne pripravili akciu zameranú na hromadný zber podpisov pod petíciu za vyhlásenie referenda o vystúpení z EÚ a NATO. Urobili tak úplne spontánne, pretože sa už nedokážu pozerať na to, ako sa nám EÚ stále snaží nahovoriť, že ľudia, ktorí sa ráno zobudia ako muž a večer zaspávajú ako žena sú úplne v poriadku. Že adopcia detí dvoma chlapmi je normálna. Dnes sa na Západe tvária, že homosexualita je niečo, na čo treba byť hrdý. Je však len otázkou času, kedy sa svojich práv začnú dožadovať aj ostatné „diskriminované“ skupiny – pedofili, zoofili a možno aj nekrofili. Sociálni inžinieri zo Západu sa snažia za každú cenu rozbiť tradičnú rodinu, pretože tá je najsilnejšou duchovnou bunkou spoločnosti. A to páni z korporácií nepotrebujú. Potrebujú morálne vyprahnutých konzumentov s čo najvyššími materiálnymi potrebami.

Petičná akcia, zorganizovaná ako protest proti pochodu úchylákov, sa začala na Hlavnej stanici v Bratislave. Policajti síce museli na príkaz „zhora“ legitimovať každého účastníka našej akcie, ale duchom a zdravým rozumom boli väčšinou na našej strane. Kiežby takto mohli  chrániť hranice Slovenskej republiky a nevpustili sem žiadneho nelegálneho imigranta. Za sprievodu polície dav pokračoval cez Štefánikovu ulicu a Hodžovo námestie až na Hviezdoslavovo námestie, ktoré však bolo kompletne zatarasené políciou.

Petičnú akciu spojenú s prechádzkou nakoniec ukončil poslanec NR SR Ján Kecskés symbolicky pri Dóme sv. Martina, ktorý je jednou z najväčších duchovných a historických dominánt nášho hlavného mesta. Okrem Jána Kecskésa sa na petičnej akcii zúčastnili aj ďalší dvaja poslanci NR SR za ĽS Naše Slovensko – Stanislav Drobný a Juraj Kolesár. Ostatné politické strany sa už tradične nezmohli na nič.

Bc. Ján Kecskés
poslanec NR SR