Predstavitelia ĽS Naše Slovensko sa stretli s občanmi v Starej Ľubovni

Dňa 14. decembra 2016 sa v Starej Ľubovni uskutočnilo ďalšie zo série povolebných stretnutí poslancov ĽS Naše Slovensko s občanmi Slovenska. Všetky naše doterajšie stretnutia sa tešili obrovskému záujmu širokej verejnosti a inak tomu nebolo ani v Starej Ľubovni. Na stretnutie prišlo približne 350 ľudí a sála bola tak zaplnená, že množstvo z nich muselo stáť.
meeting-stara-lubovna

Na stretnutí v Starej Ľubovni diskutovali s občanmi títo zástupcovia ĽS Naše Slovensko:

  • Ing. Mgr. Marian Kotleba – predseda ĽS Naše Slovensko
  • Ing. Milan Uhrík, PhD. – podpredseda ĽS Naše Slovensko
  • Milan Mazurek – predseda prešovskej krajskej organizácie ĽS Naše Slovensko
  • PhDr. Štefan Surmánek, CSc. – predseda košickej krajskej organizácie ĽS Naše Slovensko
  • Mgr. Eduard Kočiš – predseda okresnej organizácie ĽS Naše Slovensko Stropkov

meeting-stara-lubovna-2

Viac než dvojhodinové stretnutie s občanmi prinieslo nielen zaujímavé prejavy hostí, ale aj výbornú diskusiu. Ľudia sa mali možnosť dozvedieť pravdu o výsledkoch práce ĽS Naše Slovensko, ktorú tzv. mienkotvorné médiá účelovo ignorujú.

V  diskusii padli mnohé zaujímavé otázky. Ľudia sa mohli pýtať čokoľvek a my sme všetko bez cenzúry odpovedali. Milým prekvapením bola aj účasť redaktorky RTVS, ktorá sa tiež zapojila do diskusie. Ľudia ju však nakoniec vypískali.

Stretnutia s občanmi budú samozrejme pokračovať, a to po celom území Slovenska. Ďakujeme všetkým, ktorí sa našich stretnutí zúčastnili a tešíme sa na vás opäť na ďalšom stretnutí.