Kóšer politici schválili pokuty pre poslancov ĽS Naše Slovensko. Láska k islamu a Izraelu je pre nich viac ako pravda!

andrej-danko-zidNie je to tak dávno, keď poslanci ĽS Naše Slovensko Milan Mazurek a Stanislav Mizík vyslovili na pôde parlamentu niekoľko kritických, no pravdivých, viet o islame a štáte Izrael. Mimo iného povedali, že politika štátu Izrael voči Palestínčanom pripomína apartheid, keďže tu Palestínci nemajú rovnaké práva. Ich vyjadrenia vyvolali vlnu hystérie nielen v niektorých médiách, ale aj u predsedu parlamentu Andreja Danka, ktorý je zároveň predsedom kóšer nacionalistickej SNS. Ten inicioval dokonca disciplinárne konanie voči našim poslancom, pretože sa kritikou islamu a štátu Izrael cítil byť osobne dotknutý. Slovné útoky a rôzne invektívy na svoju adresu zažil Andrej Danko v parlamente už neraz, avšak žiadne z nich ho neurazili tak, aby žiadal disciplinárne konanie. Napodiv ale vyjadrenia kritizujúce štát Izrael sa ho vraj osobne dotýkajú. Aký to dáva zmysel? Andrej Danko sa kvôli tejto údajnej osobnej ujme vehementne dožadoval od poslancov ĽS Naše Slovensko ospravedlnenia. Toho sa napokon aj dočkal, hoci zrejme nesplnilo jeho očakávania.

Totižto nie je v našej povahe ospravedlňovať sa za tvrdenia, ktoré sú pravdivé, aj keď pre niekoho možno nepríjemné. Pravda je taká, že poslanci ĽS Naše Slovensko svojimi výrokmi neporušili žiaden zákon, ani žiaden iný právny predpis. Jediné ich previnenie je len v tom, že si dovolili otvorene kritizovať to, čo je v dnešnom svete politickej korektnosti nedotknuteľné.

V parlamente je úplne bežné, že poslanci pri svojich vystúpeniach kritizujú nejaký štát alebo vládu tohto štátu. Patrí to k slobode slova. Napríklad pomerne častým terčom kritiky niektorých liberálnych poslancov je Rusko, ale kritizované sú aj iné štáty sveta. Avšak ak niekto kritizuje štát Izrael, jeho vládu alebo jeho politiku, vtedy sa spustí hysterický krik.

Na obranu kolegov z ĽS Naše Slovensko vystúpil v parlamente poslanec Rastislav Schlosár, ktorý je členom mandátového a imunitného výboru. Ako povedal vo svojom vystúpení: „Trestanie poslancov ĽS Naše Slovensko za konštatovanie pravdy je v rozpore so zdravým rozumom, pravdou, spravodlivosťou“. Poslanec Rastislav Schlosár vo svojom vystúpení dokázal, že výroky perzekvovaných poslancov Mizíka a Mazureka nie sú v rozpore so žiadnym platným zákonom. Navyše vo svojom vystúpení podrobne rozobral každý z „problémových výrokov“ a pomocou množstva relevantných argumentov dokázal, že tieto výroky sú pravdivé.

Proti takto predloženému súhrnu faktov nezaznel zo strany štandardných politických strán ani  jeden jediný vecný protiargument. Smerácky poslanec Richard Raši zo SMERu sa zmohol len na prázdne citové výlevy a svoje vystúpenie zavŕšil tvrdením, že konštatovanie pravdy z úst našich poslancov je vlastne zneužitím výrokovej imunity. Poslanec Richard Raši už ale neprezradil, akým spôsobom mohli naši poslanci zneužiť výrokovú imunitu, keď ich vyjadrenia by nemohli byť trestné ani mimo parlamentu.

Za vyslovenie pravdy o islame a izraelskej politike odhlasovali poslanci štandardných strán pokutu tisíc eur pre poslancov Mizíka a Mazureka. To je jasné zastrašovanie legálne zvolených zástupcov ľudu, ktorí sa neboja povedať pravdu. Totalita ako vyšitá. Veru, pravda sa ťažko počúva, a preto štandardní politici rozmýšľajú ako zaviesť cenzúru aj v parlamentnej sále. Ak si však niekto myslí, že poslanci ĽS Naše Slovensko sa dajú zastrašiť vyhrážkami a pokutami, tak je na veľkom omyle. Budeme aj naďalej hovoriť pravdu, či sa to niekomu páči alebo nie. Na to sme v parlamente.

P.S.: Pomôžte šíriť informácie o našej činnosti kliknutím na tlačidlá „Zdieľať“, ktoré sú zobrazené nižšie. Facebook v rámci cenzúry totiž zrušil všetky oficiálne stránky ĽS Naše Slovensko, stránky liberálnych fašistov však ponechal. Zdieľaním na svojich stránkach nám pomôžete túto cenzúru poraziť.