Pomáhame aj po voľbách!

Osud ľudí nás zaujíma stále – po voľbách rovnako, ako pred voľbami. Ako zvolení poslanci NR SR sa budeme usilovať o presadenie zásadných systémových zmien. No kým sa tak stane, budeme sa snažiť praktickými skutkami pomáhať tým, ktorí to naozaj potrebujú. Tento víkend sme pomohli dvom ťažko skúšaným rodinám z východného Slovenska. Obe sú odkázané len na seba, bez pomoci štátu či mimovládnych organizácií.

Veronika Grodná z Košíc má od narodenia detskú mozgovú obrnu. Jej zdravotný stav si vyžaduje 24-hodinnú opateru. Už 24 rokov sa však o ňu stará len jej matka. Kým asociálni cigánski paraziti dostávajú od štátu štedré príspevky, vďaka ktorým nemajú motiváciu pracovať, rodina Grodných nedostane od štátu takmer nič. Za príkladnú starostlivosť a výchovu svojej dcéry ju štát nielenže neodmení, ale ešte jej aj kladie rôzne byrokratické prekážky.

28-ročnému Radoslavovi Potockému z Humenného lekári diagnostikovali viacero smrteľných ochorení. Má rany po celom tele a trpí neznesiteľnými bolesťami. Hoci potrebuje mnohé lieky a pomôcky, pre štát je len ďalším číslom v štatistike. Najskôr sa totiž vláda v duchu internacionalizmu stará o cudzincov v Afrike či Ázii, ktorým v rámci tzv. rozvojovej pomoci posiela viac ako 60 mil. eur ročne! Slovenskí občania sú pre vládu až na druhom mieste.

Rodina Grodných aj rodina Potockých od nás dostala dar 500 eur, ktorý im osobne odovzdal predseda ĽS Naše Slovensko a banskobystrický župan Marian Kotleba a podpredseda ĽS Naše Slovensko a novozvolený poslanec NR SR Peter Krupa. Veríme, že týmto spôsobom aspoň v malej miere zmiernime utrpenie, ktoré musia denne prežívať.

Podporte aj vy slušné biele rodiny na Slovensku 2 % z dane! Viac informácií nájdete TU: Všetky peniaze budú použité na pomoc ďalším trpiacim rodinám na Slovensku.